Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

u mojoj izbornoj jedinici ostali konzervativci. na proslim izborima su izbacili laburistu sa neverovatna 103 glasa razlike i ocekivalo se da ce laburisti ovo povratiti ali nista od toga. 

 

kako je prosao UKIP?

Link to comment

u mojoj izbornoj jedinici ostali konzervativci. na proslim izborima su izbacili laburistu sa neverovatna 103 glasa razlike i ocekivalo se da ce laburisti ovo povratiti ali nista od toga. 

 

Kod mene isto [both Herefordshire South & Herefordshire North]

 

kako je prosao UKIP?

 

Na oba mesta su drugi.

Link to comment

Drugi? Pfff

 

Nema, vidi se, gde su nesto uspeli su ili "pojeli" LibDems ili su cak tukli Torije. Way to go, nema druge. 

 

Mislim, mogao bih sad ovo da obrazlazem zasto sve mislim, ali mislim da je vam koji ste u UK jos jasnije nego meni. To jest, pretpostavljam. Margot je pisala da ce sve biti super samo kad bi sprovodili cistu levicarsku politiku. Mozda, samo ima mali problem - ne mogu da dodju u situaciju da je sprovode. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Drugi? Pfff

 

Nema, vidi se, gde su nesto uspeli su ili "pojeli" LibDems ili su cak tukli Torije. Way to go, nema druge. 

 

imaju 14% od ukupnog broja prebrojanih glasova. i samo 1 mandat. živeo većinski izborni sistem.

Link to comment

Драго је мени што нема више UKIP-а у Парламенту (сем Фаража, волео бих да га тамо гледам) али је фундаментално погрешно да 14% бирачког тела нико не заступа.

Link to comment

Ja najiskrenije ne znam sta da mislim o tome. Bar ne danas :D

 

pa ono, jes da se čovek malo zapita o državi koja daje 4 miliona glasova ljudima zato što piju pivo pred kamerama... s druge strane, 14% ljudi predstavlja 1 čovek u parlamentu što može dovesti do odgovarajućih frustracija...

Link to comment

pa ono, jes da se čovek malo zapita o državi koja daje 4 miliona glasova ljudima zato što piju pivo pred kamerama... s druge strane, 14% ljudi predstavlja 1 čovek u parlamentu što može dovesti do odgovarajućih frustracija...

 

Управо.

Link to comment

 

Andy Burnham is favourite to become Labour leader if Ed Miliband goes, reports my colleague Kevin Rawlinson, who has sized up the contenders and assessed their chances in any upcoming leadership battle.

Burnham didn’t get much support the last time he stood for the leadership, when he made it to the second of four rounds of voting without ever really challenging. That he is the only one of the five candidates from that election seriously in the running this time, however, says a great deal about his performance ever since.

Perhaps predictably, he claimed to have no interest in the job as the exit polls were released on Thursday evening. “The only job I want tomorrow is to be health secretary in Ed Miliband’s government,” he said.

Link to comment
×
×
  • Create New...