Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

To se jako tesko nalazi, pre svega zato sto postoji samo jedno izdanje ovoJa kad sam trazio pre par meseci nisam uspeo naci. Ako uspes u nameri budi ljubazan pa prosledi link.

Link to comment

Štovani slovoljubi, ima li neko ideju gde mogu da pronađem ovu knjigu? Relativno mi je hitno, jer mi poštar za reon južne hemisfere pali za par dana, tako da je svaka pomoć dobrodošla. Hvala.

Link to comment
Štovani slovoljubi, ima li neko ideju gde mogu da pronađem ovu knjigu? Relativno mi je hitno, jer mi poštar za reon južne hemisfere pali za par dana, tako da je svaka pomoć dobrodošla. Hvala.
Beopolis na sajtu drži tri izdanja od kojih piše da ovo ima u knjižari. Proveri, ne znam koliko su ažurni.Privodim kraju Divlji u srcu Berija Giforda. Sve znate, gledali ste film. :)
Link to comment

Podlegao horskoj propagandi.Procitao uvod i prvo poglavlje. Deluje da nisam pogresio.

post-464-1262730753.jpg

Edited by dusan1975
Link to comment
Džon Berdžer - LJILJAK I STEG
Čitala sam, ali sad slabo mogu da se setim. Jesu li to onih dvoje što podsećaju na Lulu i Sejlora? Ako je to to, simpatična pričica.Uh, al sam zaboravna :isuse: A ja se opet družim s krvopijama. Ne mogu da odolim vampirčićima nikako. Ovaj put se ježim uz Soj Giljerma del Tora, reditelja na gostovanju u književnim vodama, i Čaka Hogana.Dobro su zapetljali na početku, priča se ne da lako ostaviti, interludiji su na pravim mestima. Zainteresovali su me iako sam skeptična prema knjigama ovog žanra čija je radnja smeštena u savremeni trenutak. Nadam se da me neće razočarati na kraju.

Ne mogu reći da se plašim dok čitam, ali volim atmosferu ovakvih fantazija. Ipak ovde me nisu naterali da se osvrćem oko sebe i zagledam u ćoškove polumračne sobe križanci vampira i zombija već pacovi, brrr.

Link to comment

Aham, Žuža i Sukus (Steg)... nešto mi se ne da da je slistim, a dala bi se i još je malešna, nego sve nešto na fragmente...simpatično so far. Bilo jednom u Evropi mi je od Berdžera ostalo baš u lepom sećanju.

Link to comment
514a6qVPVrL.jpgФеноменална биографија једног од најзанимљивијих људи ХХ века. Edited by porucnik vasic
Link to comment

uso ja u neki PECTOPAH da pojedem nesto siromasno jer nemam para...A pectopah kao stilski ima police sa knjigama, kupljene na kilo, kao dekor...I posto sam ceko, krenem da gledam sta ima po policama i vidim knjigu "Crna Legija" Ranko Petkovic (Rad, 1963). I krenem da citam, stigla klopa, ja jedem i citam... posle pitao da mi posude i procito je celu za jedan dan (280 strana, to mi je rekord u streberstvu). Roman o izmisljenom ustasi od pre rata, preko rata do emigracije... Bizarno i bas super...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...