Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Moram da se pohvalim, procitao zbirku prica Bog ti pomogo naseg 1 Mareta Vidojkovica. ^_^ Samo, stvar je u tome sto (sam bar ja stekao takav utisak da) on u svojim romanima nema pretenzije na tu neku dubinu™, vec pise ono sto pise, onako kako pise, znajuci koji su mu dometi i mogucnosti, sto ce reci nije pretenciozan. Ovde se, medjutim, oseca da se upinje da ima neku dublju poruku, neko skriveno znacenje, 1 metaforu™ ljudi i drustva, a sve to u kratkim i bizarnim (bizarnosti radi) pricama. I tu naravno falls short. Big time.

Link to comment
Pa koja je onda bila biblioteka "Biće seksa"?? Koliko se secam to je stampano na istom mestu na kome i de sad, sodoma i ta ekipa. Mislim bash na stampariju, ne secam se izdavaca.
bice seksa, ako mislimo na isto, izdao je zapis (trzp - trajna radna zajednica pisaca :lol: ). erotikon je uglavnom stampan u bigzu i kulturi.poz
Link to comment
podsecanje na knjige izasle u biblioteci erotikon:venerina deltaprofesor zudnjecrven ban11.000 buzdovanasestra monikagoropadni erosenglez u zatvorenom dvorcuprice o obicnom ludiluzavestani tetrebmuzjacinatajanstveni nestanak markizebludne kcerimargo krparkaistorija seksualnostiauraplavetnilo nebaposlednje skretanje za bruklinprstenanaga-rangasta je erosprostirka za telesnu molitvuilirin iliti pogibelji kojima neiskustvo vodimudrovanjasecanja nemacke pevacicemrsne pricegoli rucaksvinje s krilimafelicija120 dana sodomeantizistinafilozofija u budoarupoz
ovaj bigej je nemoguć
Link to comment

Slusham audio i moram da kazem da je mogao i boljeg da nadje da to procita. Radi se David Chandler-u (gistro Seinfield, Third Rock from the Sun, Law & Order). Inace je knjiga super - al' to smo znali ranije...

Link to comment

Auuuu, sprem'te se, sprem'te (opet), jer posle jako mnogo vremena, he's back!

Od ponedeljka EKSKLUZIVNO u Danasu delovi iz novog romana Vuka Draskovica Doktor Aron.
Link to comment
:wub: za legendarnu prosvetinu biblioteku
Nego! Mada su "120 dana" meni najjadniji od druga Markiza.
ne.podsecanje na knjige izasle u biblioteci erotikon:venerina deltaprofesor zudnjecrven ban11.000 buzdovanasestra monikagoropadni erosenglez u zatvorenom dvorcuprice o obicnom ludiluzavestani tetrebmuzjacinatajanstveni nestanak markizebludne kcerimargo krparkaistorija seksualnostiauraplavetnilo nebaposlednje skretanje za bruklinprstenanaga-rangasta je erosprostirka za telesnu molitvuilirin iliti pogibelji kojima neiskustvo vodimudrovanjasecanja nemacke pevacicemrsne pricegoli rucaksvinje s krilimafelicija120 dana sodomeantizistinafilozofija u budoarupoz
U jebote! Ja bio u zabludi da imam većinu, ono nemam ni pola! :cry: (boldovao koje imam)"120 dana Sodome" i "Filozofija u budoaru" (i "Justinu") imam u drugoj ediciji. Ona crna neka lepa (Rad?), u stanu kod roditelja mi ostalo. A voleo bih i ovu najnoviju (ta je sigurno "Rad"), belu, da posedujem. Jebem ti mene kada po bojama opisujem. Edited by Buck Naked
Link to comment
google rapidshare... ima i How Rome Fell: Death of a Superpower od istog autora.kvalitetan pdf
pdf se ne može čitat na WCu.. :unsure: bar dok ne sakupim za neki smartphone ili ipaq :mellow:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...