Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

rmphyh.jpgovaj čovek je jednostavno genije!
A zato ti tako o Moon-u tamo na filmu, cito coek Kjubrikove intervjue, pa mu sad sve "Odiseja" i sve se poredi sa njim! :DStranu na salu™, dobra zbirka dobrih intervjua, mada mos' se na netu nadje dosta toga (i jos pride).
Link to comment
... dobra zbirka dobrih intervjua, mada mos' se na netu nadje dosta toga (i jos pride).
može svašta da se nađe na netu ali je čitati knjigu nešto posebno.
Link to comment

Noćni voz za Lisabon Paskala Mersijea (pseudonim švajcarskog pisca Petera Bijeria)Impresivan početak. Iako je priča o begu iz sopstvenog grada i sopstvenog života ispričana toliko puta, meni se ova mnogo sviđa. Nadam se da neće gubiti na kvalitetu kako odmiče. Vidim da je u nekim prikazima roman određen kao kriminalistički, ali ja do tog zapleta još nisam došla. Pre bih rekla da je roman atmosfere i roman o gradovima. Ovo što sam pročitala govori o traganju za nečim još uvek nedefinisanim, ali jako važnim.Preporuka.

Link to comment

jesam, skoro celu sam tu ediciju svojevremeno imala i procitala (nedostajala mi je samo prostirka za telesnu molitvu, ali mi je tek poneka knjiga ostala, razvukli ih kojekakvi na razne strane i nikad nisu vratili <_< ali, e.t.a. hoffmann je i dalje kod mene :heart: njega inace obozavam.

Link to comment
jesam, skoro celu sam tu ediciju svojevremeno imala i procitala (nedostajala mi je samo prostirka za telesnu molitvu, ali mi je tek poneka knjiga ostala, razvukli ih kojekakvi na razne strane i nikad nisu vratili <_< ali, e.t.a. hoffmann je i dalje kod mene :heart: njega inace obozavam.
Jel' beše i "Biće seksa" iz te biblioteke??
Link to comment

ne.podsecanje na knjige izasle u biblioteci erotikon:venerina deltaprofesor zudnjecrven ban11.000 buzdovanasestra monikagoropadni erosenglez u zatvorenom dvorcuprice o obicnom ludiluzavestani tetrebmuzjacinatajanstveni nestanak markizebludne kcerimargo krparkaistorija seksualnostiauraplavetnilo nebaposlednje skretanje za bruklinprstenanaga-rangasta je erosprostirka za telesnu molitvuilirin iliti pogibelji kojima neiskustvo vodimudrovanjasecanja nemacke pevacicemrsne pricegoli rucaksvinje s krilimafelicija120 dana sodomeantizistinafilozofija u budoarupoz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Pa koja je onda bila biblioteka "Biće seksa"?? Koliko se secam to je stampano na istom mestu na kome i de sad, sodoma i ta ekipa. Mislim bash na stampariju, ne secam se izdavaca.

Link to comment
jesam, skoro celu sam tu ediciju svojevremeno imala i procitala (nedostajala mi je samo prostirka za telesnu molitvu, ali mi je tek poneka knjiga ostala, razvukli ih kojekakvi na razne strane i nikad nisu vratili <_< ali, e.t.a. hoffmann je i dalje kod mene :heart: njega inace obozavam.
Pitao sam zato što mi to jedna od omiljenih knjiga. Naleteo negde na nju, nikakvo predznanje i bam!
ne.podsecanje na knjige izasle u biblioteci erotikon:venerina deltaprofesor zudnjecrven ban11.000 buzdovanasestra monikagoropadni erosenglez u zatvorenom dvorcuprice o obicnom ludiluzavestani tetrebmuzjacinatajanstveni nestanak markizebludne kcerimargo krparkaistorija seksualnostiauraplavetnilo nebaposlednje skretanje za bruklinprstenanaga-rangasta je erosprostirka za telesnu molitvuilirin iliti pogibelji kojima neiskustvo vodimudrovanjasecanja nemacke pevacicemrsne pricegoli rucaksvinje s krilimafelicija120 dana sodomeantizistinafilozofija u budoarupoz
Uuu, pa ima još dosta toga da se čita :)
Jel' beše i "Biće seksa" iz te biblioteke??
Biće
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...