Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Najvise zbog scena seksa. Priznajem da su uzbudjujuce. :buck:
Misliš ono kao kad sve knjige Henrija Milera imaju "uši" na "simptomatičnim" stranicama? :lol:Ali Henri je Henri... Edited by FranziskaKafka
Link to comment
dobar ti je smajli :)mada, ja sve nesto kapiram Stefaniju kao obaveznu literaturu svake hip-tinejdzerske mame...i 'leba ti - kako je to?ja nocas uzivala uz Znakove pored puta Iva Andricakad se vec dodeljuju Nobelove nagradeopet, na trenutke ta gorcina i razocarenje - boli.zivot nije toliko losa pojava....
Čini mi se kad bi ljudi znali, koliko je za mene napor bio živeti, oprostili bi mi lakše sve zlo što sam počinio i sve dobro što sam propustio da učinim, i još bi im ostalo malo osećanja da me požale.
Link to comment
dobar ti je smajli :)mada, ja sve nesto kapiram Stefaniju kao obaveznu literaturu svake hip-tinejdzerske mame...i 'leba ti - kako je to?ja nocas uzivala uz Znakove pored puta Iva Andricakad se vec dodeljuju Nobelove nagradeopet, na trenutke ta gorcina i razocarenje - boli.zivot nije toliko losa pojava....
Nije obavezna, ali je pozeljna :lol: . Interesantno su pisane knjige , u prvom licu, nesto slicno dnevniku. Neko je je dare da probam da ih procitam. Prvo sam se smejala sa obrazlozenjem da nisam bas nesto zainetresovana za vampire, ali posle izvesnog ubedjivanja sam pristala. Kao ajde dok klackam u vozu do posla u 6 am sta bolje za citati nego seruju knjiga o vampirima. Ispostavilo se da je citljiva. Evo vec cetvrtu citam.Probaj.Znakove pored puta znam napamet, koliko puta sam ih procitala.
Link to comment
Nije obavezna, ali je pozeljna :lol: . Interesantno su pisane knjige , u prvom licu, nesto slicno dnevniku. Neko je je dare da probam da ih procitam. Prvo sam se smejala sa obrazlozenjem da nisam bas nesto zainetresovana za vampire, ali posle izvesnog ubedjivanja sam pristala. Kao ajde dok klackam u vozu do posla u 6 am sta bolje za citati nego seruju knjiga o vampirima. Ispostavilo se da je citljiva. Evo vec cetvrtu citam.Probaj.Znakove pored puta znam napamet, koliko puta sam ih procitala.
imam opasne predrasude posto negde nadjoh da je spisateljica vrlo striktna mormonkaa na strikt religije i njihove sledbenike imam alregiju.a imam i predrasude prema vampirimaa mrzim ljude sa predrasudama, pa cu da probam. ne garantujem ishod.
Link to comment

Vladimir Arsenijevic , Predatorovo bese ujedno i prvi roman koji sam procitala od ovog autora. i ne mogu da kazem da nije literarno vredno i nesto u tom smislu, ali ne osecam da mi se nesto u stomaku desava, niti da cu jos dugo razmisljati o Oahu Dzimu i Nihil Musi...jooj, na ovom topiku tako slabo pisem, a i kad dodjem ispadne da samo zvocam i hejtujem... :(

Link to comment
Vladimir Arsenijevic , Predatorovo bese ujedno i prvi roman koji sam procitala od ovog autora. i ne mogu da kazem da nije literarno vredno i nesto u tom smislu, ali ne osecam da mi se nesto u stomaku desava, niti da cu jos dugo razmisljati o Oahu Dzimu i Nihil Musi...
Ja ovo pročitala pre nekoliko dana, al' reko' ne moram da prijavljujem baš svaku knjiGicu, ma kakav utisak mi ostavila - pošto u poslednje vreme čitam po 2-4 nedeljno. :wub::mellow: Ovaj... kako ti se ne dešava ništa u stomaku? :blink: I kako ćeš uspeti da zaboraviš sve TO?Zanimljivo, čitljivo, zanatski vešto, zrelo i - što je meni bitno - "povezano"... Ali se plašim da će delo "pojesti" (kud baš taj izraz da mi padne na pamet! :o ) neki drugi efekti, primereniji piscima koji upravo njima žele da pokriju nedostatke svojih umotvorina. Odnosno, neko će zbog tih efekata videti samo mane, drugi će upravo zbog njih veličati Predatora (da, ima i takvih :isuse: ).U svakom slučaju, stisnula zube i pročitala. I ne bih mogla ponovo, ali ne zato što je reč o loše napisanom delu.P. S. Je l' si ukapirala ko je Jovan? Edited by FranziskaKafka
Link to comment

au, svaka ti cast sto tako mnogo citas. ;) ja sam 'Predatora' dosta razvlacila, mada slazem se da je zanatski vesto napisan roman, da prica ima dobar tok i tako to, i smatram da ima mnogo veci potencijal (ne volim ovaj izraz, al trenutno ne mogu da smislim drugi) za izazivanje mucnine u stomaku nego sto je pisac uspeo to da ostvari. ili je moj 'imunitet' ojacao, nemam pojma...Jovan? :unsure: @Bak, hvala za preporuku, nikako da nadjem taj roman. :mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...