Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

zapoceto: sol belou - henderson, kralj kise. preporuceno mi kao zabavno i lako, vrlo se cudim takvoj percepciji.po, avanture artura gordona pima - prvi put citala negde u trinaestoj - pa da proverim koliko sam danas strasljiva. malo manje.

Link to comment

senko karuza / vodic po otokuKaruza_naslovnica.jpgizuzetna literatura za odmor. kratke price o zivotu na ostrvu, haiku filozofija zivota, nijedna prica duza od 50-60 redova. jasno i ubitacno efektno.vlasnik inace ima ad hoc konobu u obali trovna na visu, a posebno me dojmilo ono sto je par nedelja uradio grupi beogradskih zlikovaca (predvodjenih brijom) koji su mu banuli u objekat sa besne jahte. naplatio im je 3 porcije pasta fazola 50 evra. restepak do zemlje.

Link to comment
sigurno 6-7 godina nisam htela da citam nista osterovo, vise se i ne secam zasto sam se naljutila.pa sad, nezasluzeno, uzivam u bruklinskoj reviji ludosti.
ja sam poslije man in the dark odlucila da vise ne citam ostera, osim ako bi napisao unaprijedjenu mjesecevu palatu
Link to comment
ja sam poslije man in the dark odlucila da vise ne citam ostera, osim ako bi napisao unaprijedjenu mjesecevu palatu
Pa kako da znaš da neće ako ga ne čitaš?Ja što se tiče Ostera ništa nisam odlučila, samo ga više ne čitam.A čitam Beyond the brain: birth, death, and transcendence in psychotherapy od Stanislava Grofa. Da ne znam da je eksperimentisao sa LSD-jem mislila bih da je na nekim drogama. :D
Link to comment

off topic, ali ovde cu valjda najlakse da dobijem odgovor: koliko knjiskih strana (meki povez, dzepni format) ima u jednoj kucanoj A4 strani, font 12, standarni prored?

Link to comment
off topic, ali ovde cu valjda najlakse da dobijem odgovor: koliko knjiskih strana (meki povez, dzepni format) ima u jednoj kucanoj A4 strani, font 12, standarni prored?
nisam bas sigurna da sam razumela pitanje, ali u slucaju da te zanima koje je duzine `izdavacka kartica` koja je jedinica mere za naplatu, onda je odgovor 1800 znakova ukljucujuci i razmake.ako nije ovo- sori. a verovatno nije... al neka stoji..
Link to comment
off topic, ali ovde cu valjda najlakse da dobijem odgovor: koliko knjiskih strana (meki povez, dzepni format) ima u jednoj kucanoj A4 strani, font 12, standarni prored?
ufatish 1 dzepni format i izbrojish broj karaktera u 1 redu i pomnozish sa brojem redova, onda u wordu isto tako, i posle to podelish.
Link to comment
sigurno 6-7 godina nisam htela da citam nista osterovo, vise se i ne secam zasto sam se naljutila.pa sad, nezasluzeno, uzivam u bruklinskoj reviji ludosti.
ja sam poslije man in the dark odlucila da vise ne citam ostera, osim ako bi napisao unaprijedjenu mjesecevu palatu
oracle night je pomalo kao unazadjena moon palace. i to je nesto.meni je prijalo bar do pola, i vise mi se svidelo od brooklyn follies, mada moram da priznam da se uopste ne secam kkao se zavrsava (valjda sam procitao do kraja?) i da sam sada morao da guglam da bih se setio sta je ono bilo sto sam poslednje procitao.upravo poceo, za sada deluje lako citljivo:jnuk.jpg
Link to comment
vise mi se svidelo od brooklyn follies
istini za volju, cini mi se da malo pada u drugoj polovini, sa svim onim /nepotrebnim/ zakljuccima i srecnim/nesrecnim krajevima.tek zapocela knjigu o rut dzejn hamilton.
Link to comment

Shadowmarch (Tad Williams), friško kupljeno, lagano počinjem s čitanjem.Odnedavno, nikako da me čitanje zaokupi, koncentracija ne da mi je opala, nego je uopće nemam, a kad je ovaj žanr u pitanju, potpuno sam ispala iz đira. Mada, ovo mi je zanimljivo od samog početka, čak sam preskočila svoju standardnu drž-ne daj fazu kad su nove stvari u pitanju. Znaći, mislim da sam ubola super stvar za dizanje iz čitateljske hibernacije. Hubba-hubba.Iduća investicija - Što je Opus Dei Noama Friedlandera, računam da će to bit smazano u jednom dahu, jako me intrigira tema.edit/ Noam, ne Norman. :ljanka:

Edited by Eidyia
Link to comment
upravo poceo, za sada deluje lako citljivo:jnuk.jpg
ovo bi moglo biti zanimljivo raznom forumskom zivlju.blize kuci i kosti nego sve prethodne.pocelo je malo da mi smeta sto nije neki pisac, al likovi su dovoljno zanimljivi.i negde na pola knjige je pocelo da me brine sto se sve mora nekako, bilo kako zavrsiti, sto je u direktnoj koliziji sa osnovnom idejom... foruma.

al izvukao se prilicno dobro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...