Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

A Ninđu? E to je bila literatura..slika-NINĐA-BROJ-58-POSLEDNJA-IGRA-SMRTI-442234x400.jpg
:Hail: Podseti me na mladost- Leslie Eldridge, Tabasco Pete, i Sumiko... 1 vrh :Hail: A da, zavrsio jos 1 zbirku kratkih prica 41xNHCylGZL._BO2,204,203,200_PIsitb-sticker-arrow-click,TopRight,35,-76_AA240_SH20_OU01_.jpga sada citam510d8EcnAvL._BO2,204,203,200_PIsitb-sticker-arrow-click,TopRight,35,-76_AA240_SH20_OU01_.jpg
Link to comment

Pikardijsku tercu od Živkova; kao da piješ onaj Drano gel - čista esencija, bez gomile drugih članaka koji samo smetaju. A dobro i dođe da se čovek podseti raznih gluposti, koje su u moru sranja prosto potonule u zaborav.

Link to comment

Procitah Bog nije veliki: kako religija truje sve Kristofera Hicensa (u izdanju Pescanika, naravno). Preporucujem. Fino izdanje (solidan prevod, sa pokojim nedostatkom) sa interesantnim kritickim i polemickim pogovorom Milana Vukomanovica (mada mislim da je malo preozbiljno i previse naucno shavtio ovu knjigu). BTW, kad vec pricam o ovome, zaboravio sam da kazem nesto i o knjizi Misela Onfrea, Ateoloska rapsrava, koju sam pominjao pre nekoliko strana :D Takodje preporucujem wholeheartedly (mada je prevod ocajan, sto je stvarno steta).

Link to comment

Evo i ja ću da se pozovem na Sladžino i Miobino mišljenje jer sam na osnovu njihovih preporuka nabavila Dežulovićev Christkind. Tek sad pročitala, da, da, a vrištala sam za knjigom pre pola godine. Znam.Da ne ponavljam, sve imate ovde i ovde.Rekla bih samo da sam prijatno iznenađena izborom vremena i mesta u koje će smestiti radnju priče, kao pružanjem mogućnosti čitaocima da se sretnu sa nekim dragim piscima i van dela tih pisaca.Odugovlačim, a nije lako. :) Prijavljujem da sam nabavila i Pećinu ideja po ovoj preporuci, ali nisam još počela da čitam.

Link to comment
Rekla bih samo da sam prijatno iznenađena izborom vremena i mesta u koje će smestiti radnju priče, kao pružanjem mogućnosti čitaocima da se sretnu sa nekim dragim piscima i van dela tih pisaca.Odugovlačim, a nije lako. :)
Uh, kad sam se opasuljio i shvatio da mu je sagovornik Mark Tven, sav sam se bio istopio! :wub: Edited by Sludge Factory
Link to comment
Pridruzio bih se drugu Slaji u preporukama :thumbsup:
Jos uvek nisam procitao Zabludu o bogu Ricarda Dokinsa. Pretpostavljam da si citao. Preporucujes? Pitanje vazi i za sve ostale, naravno. :)
Link to comment
Uh, kad sam se opasuljio i shvatio da mu je sagovornik Mark Tven, sav sam se bio istopio! :wub:
Ih, Sludge, namerno nisam rekla o kome se radi. <_<edit: :) Edited by stormy
Link to comment
Ih, Sludge, namerno nisam rekla o kome se radi. <_<
Uh, jebote, al' sam kreten. Sacu ispravim!:blush:Prepravi i ti u quotu, leba ti! Pliz! :DHvala stormy za edit! :) Edited by Sludge Factory
Link to comment
Jos uvek nisam procitao Zabludu o bogu Ricarda Dokinsa. Pretpostavljam da si citao. Preporucujes? Pitanje vazi i za sve ostale, naravno. :)
Da, naravno! Ali, još bolje, uzmi The Blind Watchmaker ili Unweaving the Rainbow, one su fantasticne.
Link to comment
Da, naravno! Ali, još bolje, uzmi The Blind Watchmaker ili Unweaving the Rainbow, one su fantasticne.
Hvala. Pretpostavljam da to nema prevedeno?
Link to comment

Nema. Ja imam u papiru, ali E-books su lagano dostupne. Prevedena je takodje odlicna zbirka eseja "Djavolov kapelan", vidi www.heliks.rs!Edit: rekni ako ti trebaju linkovi!

Edited by Buck Naked
Link to comment
113.jpg895.jpgdal' da krenem od spartanaca ili da citam o najvecem sinu bivse jugoslovenske republike makedonije?ajde ako je neko citao neka napise utiske.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...