Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

On 18. 9. 2024. at 2:28, slepa živana said:

Aleksandar-Beljajev-Zvezda-Kec_slika_O_1

sledeće ide veselo zvonce

 

Awww znao sam Zvezdu Kec napamet, i baš to izdanje!

 

Upravo završio Tišminu 'Upotrebu čoveka', baš sam pod utiskom. Prvi put čitao. Teško mi je išlo tehnički, jer je štampano baš presitnim fontom (izdanje Zavoda za udžbenike iz 1997, valjda štedeli papir šta li), a i njegov stil pisanja ovde je bukvalno gust i pregust, čak i bez pasusa. Mislim da nastavim sa 'Knjigom o Blamu'.

 

Odgledao btw skoro Tišmine 'Vere i zavere', RTV seriju iz 2016te. Baš dobro odrađeno, iako me malo nervirala muzika Borisa Kovača u tom kontekstu - inače baš volim da ga čujem. Ako niste gledali, svih 12 epizoda imate na RTV sajtu: https://media.rtv.rs/sr_lat/vere-i-zavere/18596

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Dve godine za redom dobijam "Ljubim te u dupe, voljeni vođo". Ponosan sam na ljude koji su me očigledno upoznali kako treba. Eksirao.

Edited by kralj
Link to comment
On 30. 9. 2024. at 23:34, slepa živana said:

imam jedan bedž, omiljeni na kome piše "što čitaš?" to je naziv neke hrvatske anarhističke edicije, praktično reklamni bedž,

Bila je i knjižara u Zagrebu. U Preradovićevoj, koja izlazi na srpsku pravoslavnu crkvu :D

Imali su i knjige, npr Kropotkina, na kojoj sa zadnje strane piše "ako ova knjiga košta više od 1evra, zapali je" :D

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...