Jump to content

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

citao dnevnik jednog penzionera miljenka smoje pre jedno dvaes godina. i zaboravio da postoji. i pre jedno mesec dana mi prijatelj zakaci na mail jer sam mu kukao kako mi slabo sta drzi paznju u poslednje vreme. meni miljenko bas bas pashe. poceo i sam sebe guram od sokocala (prebacio na kindle) da duze gushtam. bas uzivam u svakom slovu. 

 

Baci na PM :)

Link to comment

On pobjego iz grada, ko fol mu dosta civilizacije, ali pobjego samo na rub grada, kao da je stigao do Bežanije, i tu lovi neke losove i tripuje nešto. Uvlači i klinca u to.

Bolje pročitaj Volden od Toroa.

Bežanija nije na rubu grada nego Jakovo - ono - tamo gde ima "kereća™ škola"... 

Link to comment

citao dnevnik jednog penzionera miljenka smoje pre jedno dvaes godina. i zaboravio da postoji. i pre jedno mesec dana mi prijatelj zakaci na mail jer sam mu kukao kako mi slabo sta drzi paznju u poslednje vreme. meni miljenko bas bas pashe. poceo i sam sebe guram od sokocala (prebacio na kindle) da duze gushtam. bas uzivam u svakom slovu. 

 

Baci na PM :)

 

+1 pls

Link to comment

pošto ste kilavi ne vredi se oslanjati na vas pa sam je spirio na brzaka od sinoć do sad i smrtno se izdosađivao

 

prvo zato što je gledanje filmova i serija naspram čitanja knjiga sto što i provod s tri elitne poslovne pratilje naspram seksa s probušenim posterom a drugo zato što je stil nesmešan i smarački i ništa se ne dešava tj dešava se ali sve nekako kilavo a ne kao u klasicima :heart:

 

77.jpg

 

Dopler je sta Hella stvarno radi

-1

taj šizofreni licemer se bori protiv briljantnosti a znamo da je to moje drugo ime  :heart:

Edited by Hella
Link to comment

To me podseti, je l' zna neko kako se zove Remarkov roman u kojem je glavni junak oduševljen nekom devojkom koja je solidno glupa i nikakve probleme nema; u svom neshvatanju, sve joj je ravno i udobno, dok on, glavni junak, jadan, stenje pod teretom egzistencijalnih pitanja?

 

Tamo negde, pred kraj srednje škole, par nas premudrih hipika smo se oduševili i zajedljivo smejali na to. Baš bih voleo sad da je pročitam e da bih video da li ću se opet smejati.

Edited by Bujodrag
Link to comment

To me podseti, je l' zna neko kako se zove Remarkov roman u kojem je glavni junak oduševljen nekom devojkom koja je solidno glupa i nikakve probleme nema; u svom neshvatanju, sve joj je ravno i udobno, dok on, glavni junak, jadan, stenje pod teretom egzistencijalnih pitanja?

 

Tamo negde, pred kraj srednje škole, par nas premudrih hipika smo se oduševili i zajedljivo smejali na to. Baš bih voleo sad da je pročitam e da bih video da li ću se opet smejati.

 

znas li sta vezuje remarka i carli caplina? (sem egzila u usa)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...