Jump to content

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

procitao arhipelag gulag sva 3 dela, zavrsavam 7000 dana u sibiru pa me zanima da li je neko citao nesto na ovu temu, da preporuci

 

pa kad si već čitao Solženjicina jesi li naleteo na "Jedan dan Ivana Denisoviča"?

Link to comment

Odlican je Ruzdi.

Da, i muslimani ga vole. Nije loš-lepo je opisao zlo jednog dela sveta i to je to.

p.s. nepisano pravilo biblioteka, uzmes tri knjige, dobijes jednu dobru. i tražiti preporuku nije loša stvar.

Link to comment

procitao arhipelag gulag sva 3 dela, zavrsavam 7000 dana u sibiru pa me zanima da li je neko citao nesto na ovu temu, da preporuci

Potrazi Salamova, prevodjen je poprilicno.

Link to comment

procitao arhipelag gulag sva 3 dela, zavrsavam 7000 dana u sibiru pa me zanima da li je neko citao nesto na ovu temu, da preporuci

Nije bas striktno o logorima, ali svakako opisuje Staljinovu epohu.

Polet nase mladosti - Zinovjev

 

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

Link to comment

Potrazi Salamova, prevodjen je poprilicno.

salamov "priče sa kolime" u izdanju lom-a

 

inace, moze da ti bude interesantno i pekicev "godine koje su pojeli skakavci". dok ti je solzenjicin jos svez, cesto ga pominje.

 

kiš "grobnica za b. denisovica"

Link to comment

Je li to neka zajebancija na temu Borisa Davidoviča koju nisam ispratio ili samo lapsus :unsure:

:mellow: 

davno sam citao, ali nisam valjda omasio ceo fudbal :unsure: , nije da bas nema veze sa staljinovim logorima  :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...