Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja sam na srpskom čitao samo deo iz Istorije Mađara u izdanju Clio. Ne znam da postoji nešto na srpskohrvatskom a da je vredno pomena.

 

Mislim  da je odlična knjiga Andraša Kubinjija nedavno objavljena i na engleskom.

Link to comment

Ja sam na srpskom čitao samo deo iz Istorije Mađara u izdanju Clio. Ne znam da postoji nešto na srpskohrvatskom a da je vredno pomena.

 

Mislim  da je odlična knjiga Andraša Kubinjija nedavno objavljena i na engleskom.

Дај податке. Питам за друга. :s_c:

Link to comment

Engleska verzija se zove Matthias Rex, mislim.

Само је 80$. И нема електроску верзију.И немамо је у библиотеци.  :isuse:

Link to comment

Ja sam na srpskom čitao samo deo iz Istorije Mađara u izdanju Clio. Ne znam da postoji nešto na srpskohrvatskom a da je vredno pomena.

 

Mislim  da je odlična knjiga Andraša Kubinjija nedavno objavljena i na engleskom.

 

hvala! cudi me da hrvati nisu bar preveli nesto, posto sam opusteno par pura naleteo na termin hrvatsko-madjarski kralj  :P

Link to comment

hvala! cudi me da hrvati nisu bar preveli nesto, posto sam opusteno par pura naleteo na termin hrvatsko-madjarski kralj  :P

Он је то технички и био. 

Edited by porucnik vasic
Link to comment

hvala! cudi me da hrvati nisu bar preveli nesto, posto sam opusteno par pura naleteo na termin hrvatsko-madjarski kralj :P

Па технички то није постојало... Кованица је плод националног романтизма из XIX стољећа. На интернету је био је неки пдф документ са изворима о краљу Матији, мислим да је линкован и на хрватској Њикипедији... погледај, ништа те не кошта.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...