Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Искрено сумњам.

 

Јовановићеви "Вођи француске револуције" су међу најбољим портретима написаним на српском језику у категорији "историјске личности или ликови из фикције, свеједно". На неку је фору успео да буде једнако прецизан и када их је цртао дебелом четкицом, за контекст, и танком, за детаље. Још и духовит, па суптилно завлачи, теткица покварена. Царска је то књига.

Link to comment

Бориса Џонсона.

 

čitam ovaj tvoj post i malo posle sa čerkom gledam ben i holi malo kraljevstvo na mini utlra i pojavljuje se tamošnji gradonačelnik

361905_1.jpg

 

decu nam pripremaju za izbore u UK :D

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Окејиш ми је био тај Океан, приметно слабији од Књиге о гробљу.

knjiga o groblju mu je definitivno najbolja.

 

slažem se za knjigu o groblju, najbolja je.

priznajem, volim i američke bogove.

 

inače, prsline, izašao drugi tom knausgora.

spremi se za pljuckanje :lolol:

Link to comment

Јао, видео сам. :isuse:

 

Мало ми се слошило када сам видео да се зове Моја борба 2. И то на корицама је буквално и на прву (и једину) лопту као и све оно између корица. Добар наслов, значи. :)

 

Него, на плакату пише да је у питању најзначајнији писац нашег доба. Је л' стварно ико у то верује? Хајде протестантска Скандинавија и њихова потреба за животом у кућама без завеса како би сви видели да су прави пуританци без греха, која се у новом добу первезно искриви у ту његову скрибоманију, али је л' има неког ван тог круга што његове књиге доживљава терапеутски да заиста мисли да је у питању најзначајнији писац нашег доба?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...