Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Pol Oster, Bruklinska revija ludosti,upravo završila - toplo preporučujem,kad je kupih pre neku godinu onako nova odma dobila noge i nestala, pre nedelju dana se na isti volšeban način knjiga meni vratila, kako otišla tako se i vratila,počela Njujoršku trilogiju al mi se sve čini da ću je ostaviti za kasnije,još mi je mozak pod utiskom Bruklinske revije...

Link to comment

Od juce citam Uelbeka - Mogucnost ostrva.Prvi put se srecem sa njim, posle duze vremena, na preporuku bar 7-8 ljudi. Sto obicno i nije neka preporuka u mom sistemu vrednovanja.Za sada mi se svidja.

Link to comment
Od juce citam Uelbeka - Mogucnost ostrva.Prvi put se srecem sa njim, posle duze vremena, na preporuku bar 7-8 ljudi. Sto obicno i nije neka preporuka u mom sistemu vrednovanja.Za sada mi se svidja.
Cudna knjiga... Rekao sam svoje misljenje ovde i ovde... <_<
Link to comment

zavrsila skolu lepote iz kabula.. hvala boguu principu nikad ne ostavljam zapocetu knjigu nedocitanu, ali ova me bas smorila..gnjavile smo se brat bratu mesec dana - i to samo zato jer hocu da citam nesto drugo a ne mogu dok ne zavrsim prethodno :unsure:

Link to comment
Uh, ja to poceo i napustio... bice da sam neduhovit. :P
pa sad, jedno od nas dvoje mora biti, jel tako? objektivno. mada se slazem da je duhovitost precenjena :Psubjektivni osvrt: sto sam starija, sve vise se primam na sadrzaje u kojima se, manje ili vise eksplicitno, govori o tome kako treba da vodimo racuna jedni o drugima (mislim, mi ljudi). dakle, i ideoloski zastranjujem -_-
Link to comment
... ideoloski zastranjujem -_-
Bogami, da znas. Jos da se propijes, i ni rodjena majka te vise nece razlikovati od BGhosta. (Not that there's anything wrong with that.)(Salim se naravno, uz sve simpatije prema tebi i BGejcu, i naklon pocivsem Vonegatu, stazom varke mrtav odoh u nihilizam).
Link to comment
zavrsila skolu lepote iz kabula.. hvala boguu principu nikad ne ostavljam zapocetu knjigu nedocitanu, ali ova me bas smorila..gnjavile smo se brat bratu mesec dana - i to samo zato jer hocu da citam nesto drugo a ne mogu dok ne zavrsim prethodno :unsure:
I ja sam u Kabulu :) "Hiljadu čudesnih sunaca" - Haled Hoseini.Čitala sam od njega "Lovca na zmajeve", i to je jedna lepa priča.
Link to comment
Bogami, da znas. Jos da se propijes, i ni rodjena majka te vise nece razlikovati od BGhosta. (Not that there's anything wrong with that.)
sve sto ne ukljucuje upotrebu antirida i otvoreno interesovanje za zene je prihvatljivo.
(Salim se naravno, uz sve simpatije prema tebi i BGejcu, i naklon pocivsem Vonegatu, stazom varke mrtav odoh u nihilizam).
simpatije i postovanje za nihilizam. odlican, vonegatovski izbor (umiranje je jedini zaista iskren nacin da se nihilizam praktikuje, zar ne?)trolof, pre nego sto nas cenjeni moderator posalje u miralemov ocinski zagrljaj.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...