Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

dobrovoljna ili obavezna?  :D

 

hvala, nabavio sam Golema, a sad se razmisljam da li da zgrabim i upravo te dve koje spominjete, dok su na akciji. Po onome sto sam citao o njemu i tematici njegovih knjiga, cini mi se da je my cup of tea sto bi se reklo.

Link to comment

51YDjY8TjBL._SX329_BO1,204,203,200_.jpg

Пре две недеље упознах Дониника у Филију. Уз три локална ејла испричасмо се сити. 

Link to comment

Kormak Makarti - Put

 

jos teze, mracnije od filma zbog boljeg uvida u to koliko su gladni, izmoreni i preplaseni otac i sin, plus neke dodatne scene. malo nade u coveka- ali ima je! Odlican je Makarti.

 

Dzon Kenedi Tul - Zavera Budala  :ziga:

 

nikad se nisam ovoliko smejao citajuci knjigu. vrhunska kombinacija crnog humora i drustvene satire, plejade nezaboravnih likova koji svako na svoj nacin trazi svoje mesto u svetu koji se konstantno menja,a najupecatljiviji je glavni protagonista-debeli, lenji, tridesetogodisnji Ignacije Rajli, koji zivi sa majkom, ne razdvaja se od svoje zelene lovacke kape, mrzi sve i priziva povratak inkvizicije. Apsolutna preporuka.

 

M.R. Dzejms - Zazvizdi, i ja cu ti doci

 

12 izabranih kratkih horor prica, ovo je treca knjiga(uz Blekvuda i Lavkrafta) klasicnih horor pisaca koju orfelin izdao u saradnji sa Ognjanovicem. pre svega za ljubitelje zanra.

Link to comment

Sta raja kaze o Gustavu Majrinku? Volimo ga, ne?

Volemo ga, jashta! Tj voleli, sad bi morao na akreditaciju ponovo.

 

A i ovoj zaveri budala bih morala da se vratim, neopravdano sam je napustila usled zivota i coravosti ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Secam se u osnovnoj skoli da sam citao Baraninov komplet gde je bio Mehmed Pasa Sokolovic (kao romansiranu istoriju), a kasnije sam procitao njegovog Mehmeda Sokolovica- meni je to bilo sjajno.

Link to comment

Ја не могу на то да се спремим.

 

У то име да те питам до када планираш да од топика до топика тераш ову несмешну спам шараду радног наслова "клон се пише кловн без в".

Link to comment

onda ces biti uhvacen nespreman

 

probaj pa riportuj neki moj "spam" ako si tako siguran u svoje reci

a tek te tvoje hinje insinuacije da sam klon - nemam reci

 

sufisti kazu da rec treba da prodje kroz tri kapije pre nego sto bude izgovorena

na prvoj se zapitajmo da li je ono sto zelimo da kazemo TACNO

na drugoj da li je NEOPHODNO

i na trecoj da li je LJUBAZNO

 

dakle to sto sam tebi neduhovit i spamer i klovn vise govori o tebi nego o meni

Edited by Gospodin Slucaj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...