Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

SUtra idem na neki rodjendan pa mi treba neka knjiga. Preporucite nesto sto se odvija u Japanu posto je drugarica veliki ljuitelj manga crtanih filmova pa bar da joj uzmem neku knjigu vezanu za Japan.

Link to comment

SUtra idem na neki rodjendan pa mi treba neka knjiga. Preporucite nesto sto se odvija u Japanu posto je drugarica veliki ljuitelj manga crtanih filmova pa bar da joj uzmem neku knjigu vezanu za Japan.

 

Bolje joj uzmi "U miso supi" od Murakamija.

Link to comment

samo pazi da ne uzmeš pogrešnog murakamija, ovaj rju nije baš za svakoga

 

Partibrejkeru  :thumbdown:

 

Mada istini za volju ako voli mange pre ce joj sesti rju :)

Link to comment

I kako ti se svidela?

 

Ja sam procitao od Dena Simonsa Leto noci i Ukleta zima i bas su mi se svidele. Ima jedan detalj iz druge knjige koji mi se kosi sa prvom pa bi da o tome prodiskutujem sa nekim ko je procitao obe.

Link to comment

Tek sam poceo, javljam kad zavrsim. Na kraju sam nasao u platou, poslednji primerak, inace je rasprodato, da nisam tu nasao trazio bi na sajmu. Imam ostale 3 od Makartija prevedene na naski, pa sam hteo da upotpunim.

Link to comment

I kako ti se svidela?

 

Ja sam procitao od Dena Simonsa Leto noci i Ukleta zima i bas su mi se svidele. Ima jedan detalj iz druge knjige koji mi se kosi sa prvom pa bi da o tome prodiskutujem sa nekim ko je procitao obe.

pročitao sam ja obe ali dosta davno. prva mi je bila super, dok sam drugu jedva završio.

Link to comment

delfi_put_kormak_makarti.jpg

 

jedva sam nasao

Meni je ovo do jaja™. Slushao sam (umesto citanja) na engleskom i onda samo onako povrsno odgledao film - kao - "da ne kvarim utisak"... 

Tip je odlican. Krajnje. 

Link to comment

Макарти је то написао након што је као прилично матор добио дете. Зна у каквом ће га свету оставити другима да га васпитају када оде Богу на истину и прилично га је престравило то сазнање. Али, има и веру у људе. Ванредан писац. Читајте га на енглеском, све осим Крвавог меридијана је разумљиво и некоме ко га врло просечно говори.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...