Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

pajns.jpg

Pročitao i svidela mi se. Poslednjih 100 strana ne možete da prekinete sa čitanjem. Sad vidim ima još dva nastavka ali ih Laguna nije prevela :isuse:

 

Bice prevedeni ti nastavci sigurno, izgleda da je knjiga popularna, da li zbog serije ili sta. 

Link to comment

Pa ja je kupio kada su najavili seriju tako da to ima itekako uticaja, samo bi bilo dobro da ih prevedu pre emitovanja sadrzaja iz tih knjiga.

Link to comment

Zilot, Reza Aslan. Malo preko pola sam, lepo objašnjava kako je svet izgledao tada, da je bilo mnogo pobunjenika protiv Rima

kao što je bio Isus iz Nazareta, u stvari jedino što se sa sigurnošću može reći je, da se zvao Isus, da je bio iz Nazareta,

tada nisu postojala prezimena pa se imenu dodavalo mesto rođenja, i da je razapet na krstu. 

Link to comment

Juče sam na akciji u Laguni  kupila  2666 Roberta Bolanja.  Puna cena je  2200, a juče 1540, ali su se  zeznuli  na  kasi  pa  kucali  neku jeftiniju  knjigu koja  je biila  na  pultu, te  oba dela  platih 1250 dinara*. To nosim na more, na plažu. Težina  u  koferu k'o da nosim omanji top.

 

* Još kad sam videla da su u kesu stavili čokoplazmu i tester Garnier BB kreme, malo sam se raznežila.

Edited by halloween
Link to comment

I ja sam iskoristio istu akciju u Laguni, sad mi treba predlog odakle da krenem sa citanjem, posto nikad ne mogu sam da se odlucim kada imam vise knjiga.

 

o-misevima-i-ljudima.jpg ubiti_pticu_rugalicu-harper_li_v.jpg  delfi_upitaj_prah_dzon_fante.jpg delfi_freni_i_zui_dz_d_selindzer.jpg

Link to comment

10e0eea7d95175e73ec571183ba34fe3.jpg

 

Ovo je novije izdanje, pa u naslovu ima ono + , dodao je 16 novih prica. Prijace mi da na kratko odmorim glavu od cika Bore.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

51TZOpwN1fL._SY344_BO1,204,203,200_.jpg

 

očajna knjiga.

izgleda kao da je autor uzeo Puzovog Kuma i rekao 'Hej, pa mogu i ja 'vako... samo lošije'.

 

a dopao mi se njegov roman 'Sleepers' baš kao i film snimljen po njemu.

Link to comment

I ja sam iskoristio istu akciju u Laguni, sad mi treba predlog odakle da krenem sa citanjem, posto nikad ne mogu sam da se odlucim kada imam vise knjiga.

 

o-misevima-i-ljudima.jpg ubiti_pticu_rugalicu-harper_li_v.jpg  delfi_upitaj_prah_dzon_fante.jpg delfi_freni_i_zui_dz_d_selindzer.jpg

 

Steinbeck naravno :)

F and Z je ok za Sallingerove fanove, ali, realno,  daleko je slabija od Lovca.

Edited by Giggsy
Link to comment

Draculas.1.jpg

 

Od lika koji je napisao Wayward Pines - Noć vampira u domu zdravlja.

ludilo.

Within these pages, you will find no black capes, no satin-lined coffins, no brooding heartthrobs who want to talk about your feelings. Forget sunlight and stakes. Throw out your garlic and your crosses. This is the Anti-TWILIGHT.

 

Link to comment

Endi Vir "Marsovac"

 

Jebeno genijalno, fantasticno!

Uzbudljiva SF prica, duhpvita, napeta.. Dlanovi su mi se znojili

Pomalo i streberska

 

Dok sam citao, imao sam 3p da se ovo zaista izdesavalo

 

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tekstove Igora Mandica koje je pisao krajem 2009. i tokom 2010. u Novostima (srpskom nedeljniku u Hrvatskoj), a pod naslovom Zauzeto, Hrvat!

Odusevljen s njim kao i uvek.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...