Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

je l` citao neko Knausgora? vidim da je Booka izdala Moju borbu pa da znam da li vredi davati pare.

ja procitao samo prvu, za sada. nedavno. nemacki prevod.

meni bas legao. lako ga citao. mogu da ga preporucim. uzeo na 'slepo' sve cetiri, ali pravim pauzu bilo bi mi previse da citam jednu za drugom.

 

 

 

 

 

edit: cetiri ne tri

Edited by panta rhei
Link to comment

Zavrsavam Neoplanta ili Obecana Zemlja, Laslo Vegel. Nisam nikad pre citao Vegela, dosta dobar, ozbiljan roman. 

 

Ako ima sanse da uhvatis i Urbanovu predstavu po knjizi, nemoj propustiti.

Link to comment

ja procitao samo prvu, za sada. nedavno. nemacki prevod.

meni bas legao. lako ga citao. mogu da ga preporucim. uzeo na 'slepo' sve cetiri, ali pravim pauzu bilo bi mi previse da citam jednu za drugom.

 

 

 

 

 

edit: cetiri ne tri

 

hvala, uzimam.

Link to comment

Još jedna knjiga koju dobih na poklon. Ne verujem da bih sebi kupila ovako nesto, al sviđa mi se. Uzbudljiva pričica, triler (Laguna izdavač :unsure:). Pored sve literature koja me čeka "za školu", ovo mi dođe kao prijatno osveženje (stripove trenutno mogu samo da sanjam i oplakujem koliko nemam vremena da ih čitam).

 

ruska_zima-dafni_kalotaj_v.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

posle ove knjige imala sam osećaj da sam nekad živela u buenos ajresu i da ga poznajem kao beograd.

И да си још играла фудбал за Ривер или Боку.

Link to comment

И да си још играла фудбал за Ривер или Боку.

:D više da sam vozila kamion po patagoniji

Link to comment

vreme_i_novo_vreme_vv.jpg

 

Dok se ne zatvori krug...

Ово је занимљиво штиво. Има на јутубу све ово у струју, Пекић пита Драги одговара.

Link to comment

Iskreno i jeste, ja nisam znao puno o bratu Milana Stojadinovica (a ujaku Pekiceve zene). Takodje ovi razgovori su Pekicu koristili kao gradja za Zlatno runo, tj. neke od likova, a zanimljiva je anegdota pre samog razgovora. Naime Pekic je imao zdravstvenih problema, lekar ga je pregledao u njegovom stanu i rekao da je u pitanju upala plucne maramice i da mora hitno u bolnicu na sta mu je Pekic lagano odgovorio "nema problema, docicu za 3 dana kad zavrsim razgovor" (sa D.Stojadinovicem).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...