Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Ili tako nesto (neko uceno nemacko prezime), ili kao ja naginjem ka 50 shades of grey ;)

 

Apsolutno logičan izbor posle Zlatnog runa  :D  

 

edit: spremna za obnavljanje Pola Ostera   :heart:

Edited by Notorious
Link to comment

Nikad nisam uspeo da svarim celo Zlatno runo.

Skriboman jedan, sram ga bilo, navikao me, opasno.

No, imam vremena, neke bitke se obnavljaju.

Link to comment

Apsolutno logičan izbor posle Zlatnog runa  :D  

 

Ipak sam se predomislio, nesto lakse za posle runa ali ne bas 50 shades:

Er_ist_wieder_da_(book_cover).jpg

50 shades cu posle Ulysses-a: to je jedina knjiga koju za ove skoro 4 decenije zivota nisam uspeo da procitam do kraja, i eno je stoji na polici kao neki kancer i muci me.

Edited by burekdzija
Link to comment

ajd napisi utiske, vuce me da citam, a opet treba naci vreme za sve

 

inace spremam se da citam zlatno runo drugi put. prvi put je bilo pre skoro 20 godina, tad sam zavrsavao srednju skolu i gutao pekica. nadam se samo da se necu smoriti i razocarati.

 

ulysses se nateraj da dovrsis. meni tako stoji cercilov II svetski rat, trenutno sam na sredini druge knjige. bice jednom :)

Link to comment

ajd napisi utiske, vuce me da citam, a opet treba naci vreme za sve

 

inace spremam se da citam zlatno runo drugi put. prvi put je bilo pre skoro 20 godina, tad sam zavrsavao srednju skolu i gutao pekica. nadam se samo da se necu smoriti i razocarati.

 

ulysses se nateraj da dovrsis. meni tako stoji cercilov II svetski rat, trenutno sam na sredini druge knjige. bice jednom :)

Ako mislis na mene i na Zlatno Runo... mein Gott, nemam vremena za jos jedan doktorat ;)

Ali kratak esej bih mogao napisati, cim nadjem vremena, ali to je pre za temu o Pekicu.

Ako mislis na HItlera, hm, poceo sam ga citati, smesan je ali ne narocito, i to verovatno vise nama koji zivimo u Berlinu pa malo drugacije gledamo na sve to.

Ulysses cu ponovo poceti cim se steknu uslovi, a Cercil meni stoji na polici kao sledeca velika tema posle Runa :lol:

Link to comment

Zivot-u-nevremenu-2-55163.jpg

 

Našao i svog pokojno tatu u Registru imena...

Zanimljivo. Meni lično naročito od 93 jer prepoznajem događaje u kojima sam prisustvovao pa čak i pomalo učestvovao.  

Link to comment

Blood Meridian, au covece... posle sam odmah uzeo i No Country For Old Men, nije mi dobro.

 

ako hoces da ti i dalje ne bude dobro, onda sledeca da bude child of god.

 

ako bi da ga ne prevaris, a da se malo opustis, onda border trilogy. 

 

i suttree je mnogo super, samo mora mnogo pazljivo da se cita.

Link to comment

Michael-Ende-Die-unendliche-Geschichte.j

 

 

the neverending story

 

odlican fantasy... odlican (i to od coveka koji mrzi tolkina). jeste pisano za decu ali je duboko i ocaravajuce. zao mi je samo sto nisam ovo citao kao decak.

 

istina, sad sam stigao tek negde do cetvrtine knjige...

Edited by Zhota
Link to comment

ako hoces da ti i dalje ne bude dobro, onda sledeca da bude child of god.

 

ako bi da ga ne prevaris, a da se malo opustis, onda border trilogy. 

 

i suttree je mnogo super, samo mora mnogo pazljivo da se cita.

 

Uzeo sam border thrilogy, s tom otprilike namerom, ali mi uleteo neki lajtnes pod nazivom Gone Away World od Nicka Harkawaya, pa ću to prvo, da prezupčim loma.

 

 

 

the neverending story

 

odlican fantasy... odlican (i to od coveka koji mrzi tolkina). jeste pisano za decu ali je duboko i ocaravajuce. zao mi je samo sto nisam ovo citao kao decak.

 

istina, sad sam stigao tek negde do cetvrtine knjige...

 

Au Zhoto, na neki način ti zavidim što je sad otkrivaš, na neki način te sažaljevam baš zbog onoga što si i sam rekao, što nemaš fazon 11 godina sad... To je knjiga koja je definisala generacije, samo onako ispod žita, nikad na sva zvona kao Tolkin.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...