Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Arthur i Bert Gentry Lee su koautori na tri nastavka:

 

Rama II

The Garden of Rama

Rama Revealed

 

Ako ti rade posao pdf-ovi, šilji PM...

Link to comment

Pročitala sam "Krug"-Dejvida Egersa. Moram da priznam da me je knjiga uplašila i to poprilično. Iako nije napisana na bogzna kakvom umetničkom nivou, bez problema može da stane uz rame sa svim negativnim utopijama 20. veka npr. Mi, 1984. isl. 

Mislim da Veliki brat iz 1984. nije nikada sanjao ovoliki stepen kontrole.

Edited by Arkadija
Link to comment

Arthur i Bert Gentry Lee su koautori na tri nastavka:

 

Rama II

The Garden of Rama

Rama Revealed

 

Ako ti rade posao pdf-ovi, šilji PM...

Vele da je ovaj pisao a Artur samo kontrolisao. Historian, pošto si kontam čitao, kakva je razlika u kvalitetu između prve i ostalih..?
Link to comment

Nisam ih davno čitao (a mogao bih da ih nabacim na Kindle, pa da se podsetim), koliko se sećam na mahove je slabije (mislim na sve tri) nego prva, ali opšti utisak je vrlo dobar.

Link to comment

 koliko se sećam na mahove je slabije (mislim na sve tri) nego prva, ali opšti utisak je vrlo dobar.

 

došla da napišem bukvalno isto.

 

Na kraju sve dobija giga epske dimenzije, ali može da se čita.

 

Oktopauci  :ziga:

Link to comment

S.N.U.F.F., Viktor Peljevin.

Kao sve nešto počinjem, ali mi je potrebno za nijansu više koncentracije nego što trenutno imam. I da pozavršavam neke izveštaje pre kraja nedelje. 

Edited by Notorious
Link to comment

Ja sam egersa kupio na internetu i nisam se smirio dok ga nisam procitao. Meni bilo zanimljivo i inspirativno. Na mahove preopsirno i onako preterano ali sasvim ok knjiga. Paralelno sam krenuo da citam i Ružu sveta. I nalazim poneku zanimljivu vezu.

 

A cita mi nesto sto sam pokupio na True detective topiku.

 

51GK4SQMCGL.jpg

 

Nadam se da amazon nece otkriti ovu sliku i pretraziti mi kindl i uporediti ga sa mojom istorijom kupovine...

Link to comment

Ja sam egersa kupio na internetu i nisam se smirio dok ga nisam procitao. Meni bilo zanimljivo i inspirativno. Na mahove preopsirno i onako preterano ali sasvim ok knjiga. Paralelno sam krenuo da citam i Ružu sveta. I nalazim poneku zanimljivu vezu.

 

A cita mi nesto sto sam pokupio na True detective topiku.

 

51GK4SQMCGL.jpg

 

Nadam se da amazon nece otkriti ovu sliku i pretraziti mi kindl i uporediti ga sa mojom istorijom kupovine...

 

 

U cemu je fora s ovim naslovnicama?

Lice jedna na drugu.

 

 

(ok, za Dimitrijevica kazu da je omaz Pinchonu)

 

34r87z8.jpg2wojg3d.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...