Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Sutra je "Noc knjige" u Laguni od 17 do 24h. Popusti idu i do 40% za njihova izdanja i 20% za druge izdavace.

Red velicina - Vreme smrti, D. Cosica (komplet od 4 knjige) kosta 4296,00 RSD. Sutra je cena 2577.6 RSD.

Link to comment

Sutra je "Noc knjige" u Laguni od 17 do 24h. Popusti idu i do 40% za njihova izdanja i 20% za druge izdavace.

Red velicina - Vreme smrti, D. Cosica (komplet od 4 knjige) kosta 4296,00 RSD. Sutra je cena 2577.6 RSD.

 

Sad si ga nagrabusio :(

Link to comment

Sutra je "Noc knjige" u Laguni od 17 do 24h. Popusti idu i do 40% za njihova izdanja i 20% za druge izdavace.

Red velicina - Vreme smrti, D. Cosica (komplet od 4 knjige) kosta 4296,00 RSD. Sutra je cena 2577.6 RSD.

 

I Vulkan ima nešto slično.

Tuk na luk.

Link to comment

Kupila dve dečije knjige ,  jedan SF za mene i krimić za mamu, regularno bih platila 4200, sa popustom je izašlo 2500. Izašla sam zadovoljna iz knjižare.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Au, vec drugi put mi se desava da osoba koja sa ponosom istice da je zavrsila V beogradsku, preporucuje neke gluposti za citanje, prva(mladja) Vesnu Dedic- Milojevic, a druga(starija) Sidnija Seldona. Sta su radili na casovima srpskog, samo gramatiku, a knjizevnost prepustali stihijskom izboru?

 

Najlepse hvala centrifugi* jer mi je preporucio roman Kralj vilovnjak od Misela Turnijea, kojim je dodata jos jedna trscica u ramu koji je uokvirio ovogodisnji kvalitetan odmor. Citate cu napisati kad budem pri laptopu, a sad cu samo da dodam da je rec o romanu koji je sav u alegorijama, a potreban je vrhunski spisateljski dar da se neprekidnom alegorijom ne sklizne u banalno i pompezno. Turnije me je na vise mesta naveo da se zdravo naglas nasmejem, sto mi odavno nije poslo za rukom tokom citanja.

* Hvala bogu te postoji ovaj forum gde mozes dobiti kvalitetnu informaciju. Cini mi se da bih losije zivela kad bih se oslonila samo na RL

Link to comment

Kler Mesud - Careva deca

 

100 stranica mučenja, na kraju odustao (što inače mrzim da radim)

 

Ako je neko pročitao do kraja, rado bi čuo mišljenje.

Link to comment

Nasla sam zanimaciju za leto:

 

mistborn.jpg

 

Negde sam na polovini prve knjige (The Final Empire) i vec znam da cu da procitam sve tri. Zanimljivo, uzbudljivo, dobro napisano, ima scena koje su fenomenalne, odlicni likovi. Imam gomilu pitanja i jedva cekam da dodjem do odgovora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...