Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Ovo leto posvetio Pekicu, progutao Vreme cuda u dahu (i svaki put nadjem nesto novo u tim njegovim tumacenjima), a sad se posvetio Arseniju Njegovanu (koja mi je pre uvek isla malo teze, ajmo tako reci).

Link to comment

meni hodocasce uvek bilo limunada. zlatno runo je vec druga prica

 

Ove price o BG k'o da citam Svetlanu Velmar Jankovic, ali detalji su genijalni. Zlatno runo nikad nisam procitao, nisam imao mooda da se "uhvatim u kostac sa takvim gorostasom".

Link to comment

Ove price o BG k'o da citam Svetlanu Velmar Jankovic, ali detalji su genijalni. Zlatno runo nikad nisam procitao, nisam imao mooda da se "uhvatim u kostac sa takvim gorostasom".

 

Isto  :D

Još uvek se nadam da ću jednog dana intelektualno napredovati dotle, da   natenane sednem i  posvetitm se  Runu i posle toga doživim nirvanu  

Link to comment

Zlatno runo

saramago: godina zivota i smrti rikarda reisa

 

uuu, hvala momci. sad kad imam naocharu za chitanje, nebo je granica :D

Link to comment

Isto  :D

Još uvek se nadam da ću jednog dana intelektualno napredovati dotle, da   natenane sednem i  posvetitm se  Runu i posle toga doživim nirvanu  

 

Ja ga citam vec godinu dana, naravno paralelno sa drugim knjigama koje brstim na kamaru sa strane. Stigao sam do seste knjige, u Nirvani sam odavno, definitivno u top 5 dela koje sam ikada procitao.  

 

Edit: tekuca knjiga za dnevno zanimanje je Anathem od Nil Stivensona. Dobra.

Edited by burekdzija
Link to comment

leftovers.jpg

 

Video najavu za seriju pa kupio knjigu. Moderna tematika ali zanimljiva. Baš me zanima da vidim šta će biti do kraja

Link to comment

ne mogu da citam sloterdijka jer je odleteo ka bahamima a poruceni mi nikad nije stigao/hejt

 

za onoliko koliko sam pocela bio je kul tip, pravo uzivanje, poezija.. i moram ga posedovati uskoro, za na plazi

Link to comment

Ja, "za na plažu" uzeo Hornbija.

Zvonko Karanović je svojedobno kukao da ga je ovaj plagirao, pa reko da vidim..plagijati su trenutno "in" a ja sam kul tip, koji prati trendovi!

 

2qj9lr8.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...