Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

nije, huverov je, ali to nema veze, ovaj konkretni dijalog nema veze sa tim agentom. on ga je kod nje poslao i prisluškivao sa drugom namerom. ovo je nategnuto na silu da bi dobio zaplet.

zato ja volim dokumentarce.

Link to comment

tebi je onda fino :) . ja sam na par filmova zabagovala, sve preispitujući može li to tako. naročito mi ne davati SF.

Link to comment

‚Mislim da ću i ja početi da pišem knjige. -_-

 

34ip7nm.jpg

 

 

U medjuvremenu ću pročitati ‚‚Londonska Polja". ^_^

 

 

 

4fvn2x.jpg

Link to comment

‚Mislim da ću i ja početi da pišem knjige. -_-

 

34ip7nm.jpg

 

Zašto to kažeš? 

U smislu: "Ovo je jako uzbudljivo i dobro, želim i ja da napišem ovakvu knjigu!" ili "Ovo je očajno, čak i ja mogu da napišem bolje?"

 

Link to comment

Zašto to kažeš? 

U smislu: "Ovo je jako uzbudljivo i dobro, želim i ja da napišem ovakvu knjigu!" ili "Ovo je očajno, čak i ja mogu da napišem bolje?"

 

 

Ima i treće: dobra je, ali mislim da ja mogu bolje.

Link to comment

 

 

 

U medjuvremenu ću pročitati ‚‚Londonska Polja". ^_^

 

 

 

4fvn2x.jpg

Meni su londonska polja baš legla. Pisana su dosta davno. Radnja se dešava oko 2000 valjda ali se u knjizi spominju sssr i jugoslavija.

 

Odlično dočarana atmosfera sveopšte propasti moralne i duhovne. Barem sam je ja tako doživeo.

Link to comment

onda ću sačekati tvoju, ovu preskačem.

 

smiley-blush.png

 

 

Meni su londonska polja baš legla. Pisana su dosta davno. Radnja se dešava oko 2000 valjda ali se u knjizi spominju sssr i jugoslavija.

 

Odlično dočarana atmosfera sveopšte propasti moralne i duhovne. Barem sam je ja tako doživeo.

Da..čuo sam samo reči hvale.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...