Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

pročitao novog Vidojkovića.

 

on je prosto neverovatan.

nastavlja sa pisanjem svog istog romana u kome je on izvanredan jebač, okorela pijandura i još gori narkoman koji sve svoje poroke drži pod kontrolom.

uz to i panker i sastavni deo establišmenta u jednoj osobi.

treba mu odati priznanje na doslednosti.

 

veliki plus je i što ima vrcav humor pa su setre Hilton postale sestre Šilton a Playboy - Bad Boy. urnebes.

 

umeo bih i j da pišem tako, ali me sramota.

Bukovski je ipak nešto drugo.

Jbt tebi treba dati orden kad možeš to da čitaš

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

bas htedoh da pitam da li je neko citao. ja sam pocela juce, deluje obecavajuce. 

Ja počeo juče. Kupio baš jeftino verziju za kindl.

Link to comment

Jbt tebi treba dati orden kad možeš to da čitaš

 

znam, jbg. mazohizam :(

 

 

-_-

 

je l' to ono kad je putovao u las vegas?

 

jeste, da. dosao u Vegas i bio opsednut sirokim slavinama koje zacas napune kadu a ne ko ove nase, ima se otelis dok ti se napuni.

to i jeftina droga.

 

imam naviku da citam 'na kriske', procitam pola knjige, krenem vise paralelno... otkad imam kindle to je postiglo epske razmere, sve se bojim kako sam postao povrsnmi citac - 10 zapocetih knjiga, 20 napustenih... 258 trenutno na uredjaju.

 

e sad, ni sa jednim piscem nisam imao problema da posle izvesne pauze nastavim sa mestom odakle sam stao, jedino sa Maretom.

'sve crvenkape su iste' mi je 'sve stranice su iste', mozes da krenes odakle god zelis isto ces ispratiti narativ.

 

al sam naduvan. sto sam pijan. sacu te karam, kurvo. svet je mracan i pun uzasa*

 

*(dobro ovo poslednje sam ukrao od debelog)

Link to comment

Sad sam završio Crnog majmuna od Priljepina. Potpuno bolesno. I ne loše. I neku korejsku knjigu Pazi na mamu. Depresija kao takva

 

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока

Link to comment

e sad, ni sa jednim piscem nisam imao problema da posle izvesne pauze nastavim sa mestom odakle sam stao, jedino sa Maretom.

'sve crvenkape su iste' mi je 'sve stranice su iste', mozes da krenes odakle god zelis isto ces ispratiti narativ.

mučeni pavić je onolike vratolomije pravio da bi mu ovo uspelo.

marko je, dakle, car.

(ja to ne mogu da čitam. ni pavića nisam mogla, izuzev priča. stoga ću se tiho povući)

Link to comment

kod pavića je u pitanju složen a savršen geometrijski oblik, kod vidojkovića je to onaj gif sa kerom koji pokušava da se ujede za rep.

 

počeo da čitam ljosin "rat za smak sveta". neverovatno je kako dobar pisac na malom prostoru može toliko da kaže (iako vidim i da je knjiga poprilično debela™, baš me zanima kakva je kompozicija romana). provejava kroz redove neka duboka tragika.

Link to comment

Čarobni breg

 

ono kad kaže da je junak romana sasvim običan neko

a da je istorija pripovedanja izdaleka nekako

zavijuci, a sitna slova    :fantom:

Edited by logoped
Link to comment

Je l' neko čitao knjigu "Psihijatri, piholozi i drugi bolesnici"? Ja planiram, pa da prvo čujem utiske. 

 

Obzirom da je citanje iste u toku, sve sto mogu reci je da imam asocijacije na Erlend Lua.

A volim kako pise Erlend Lu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...