Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Pitanje za lubu i elrojevce: da li posle citanja LA-a da idem na white jazz ili da idem prvo na pocetak, Crnu daliju? Tj. znam da je white jazz u neku ruku nastavak LA, ali da li je trebalo ici redom u LA Quartet-u?

Link to comment
Pitanje za lubu i elrojevce: da li posle citanja LA-a da idem na white jazz ili da idem prvo na pocetak, Crnu daliju? Tj. znam da je white jazz u neku ruku nastavak LA, ali da li je trebalo ici redom u LA Quartet-u?
izvini, ne videh ranije. ako si ocd, onda bi trebalo od pocetka. ali posto si vec procitao la confidential, mozda ce ti par likova biti nepoznato. samo racunaj na to da white jazz ne moze da se proguta kao la - pretpostavljam da si naleteo na pricu kako je skratio roman sa 950 na 350 strana.s druge strane, svaka knjiga koja pocinje citatom rosa mekdonalda mora odmah da se cita.ps. lrde, ne javljaj se. napravicu topik o demon dogu do kraja meseca, obecavam.
Link to comment
izvini, ne videh ranije. ako si ocd, onda bi trebalo od pocetka. ali posto si vec procitao la confidential, mozda ce ti par likova biti nepoznato. samo racunaj na to da white jazz ne moze da se proguta kao la - pretpostavljam da si naleteo na pricu kako je skratio roman sa 950 na 350 strana.s druge strane, svaka knjiga koja pocinje citatom rosa mekdonalda mora odmah da se cita.
Hvala. :) Nista, mislim da cu krenuti od Dalije. Neeee, zasto je skracivao knjigu?
Link to comment

zdravo vi sto volite da citate knjige i mudrujete kao vi ste nesto special pametni....well, od sledece nedelje mozete naci u knjizarama genija, najboljeg mmmmmmmmuskarca na svetu :wub: my love :wub: my love :wub: :) Radovan Nastic "Svaki pas ima svoj dan" ne znam samo kako cu ocu i majci na oci kad procitaju sta im radi kcer ponekad :isuse:m9om.jpgi jes' da bi Radovan vise voleo neki padavicarski bend da proprati ovo ... al posto je ovo bio moj forum nekada, a kao dizelas u dusi ...pozdravljam vas uz pesmu Eminema

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...