Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Pa sala bre nespretno si se izazio sa nekim mojim bivsim vuce na musko bolje da si rekao sa nekom mojom bivsom makar to bilo u jednini. :D

Link to comment

Na moru naleteo na zaboravljenu knjigu iz doba kada su bestseleri kostali 300 kinti pa je i progutao u 5 dananestao_zauvek-harlan_koben_v.jpgKo voli preokrete i neocekivano ima da uziva i vise nego li u "Nikom ni reci."A sad prelazim na "Zen i umetnost odrzavanje motocikala"

Link to comment

zavrsio ladlama "opasni proracun" brzi tehnoloski triler, nista spektakularno ali vredi izgubljenog vremena bar zbog pola negativaca srbai poceo "povratak" od remarka (prilagodjavanje ostataka izgubljene generacije zivotu u miru)

Link to comment

procito sve od doticnog(remark).lepo mi bilo al kad bi me neko pito ko da sam procito jednu pricu 7-8 puta.al nije mi zao da se razumemo.

Link to comment

zavrsio besnilo p n-ti put. :ziga: i nikad nije dosadno.sad nadoknadjujem propusteno i citam ulicu eureka. odlicna knjiga.i jedno pitanje za poznavaoce akunjina. pelagiju sam citao pa sad imam u planu da se prebacim na fandorina. moraju li knjige da se citaju redom?

Link to comment
zavrsio besnilo p n-ti put. :ziga: i nikad nije dosadno.sad nadoknadjujem propusteno i citam ulicu eureka. odlicna knjiga.i jedno pitanje za poznavaoce akunjina. pelagiju sam citao pa sad imam u planu da se prebacim na fandorina. moraju li knjige da se citaju redom?
da, čitaj redom i prati kako erast petrovič odrasta.meni je serijal o fandorinu mnogo draži od serijala o pelagiji.zavidim ti na predstojećem čitalačkom iskustvu. :)
Link to comment

zavrsavam hans helmut krist "u kasarni"ima dobrih elemenata, trazi malo volje, nije losepo meni bi remark trebalo utuviti u glavu svakom pre punoletstvalakse bi prepoznali kijamet kad dolazii da bradilko izgleda kao da se ponavljai, ali ni meni to ne smetamozda je i on naglasavao bitne stvari, ili su mu ponestale idejeopet sa druge strane da od sina hocu da napravim paljevinu za rat, tvrdja navijanja, malo mrznje prema kome treba to bih mogao uciniti uz vremensku prognozutako kad bi neka paljevina citala remarka i slicne, izvukla bi iz citanja verovatno suprotno od mog stava da su to antiratne biblije

Link to comment

Dostojevski ''Zapisi iz mrtvog doma''Solženjicin ''Jedan dan Ivana Denisoviča''na čekanju Andrić ''Prokleta avlija'' po ko zna koji put.Čovek u kazamatu i kazamat sam po sebi.Bila bih zahvalna za još neku preporuku.Pre ovoga Gatalica ''Veliki rat''.Antiratni roman, tema: pojedinac u ratu.Pojedinačno dobro u kolektivno lošem i obratno. Uz malo fantastike.

Link to comment

Gatalica.Pa to se mora probati.Andricevi "Znakovi pored puta" uvek dobri za citanje sa prekidima.Imao sam raspravu sa troje ruskih penzionera. Skoro sve razumem, ali mi je izgovor dosta los.Uglavnom Tolstoj je najbolji pisac, Dostojevski 'nako. :)Dostojevskog izbegavam jer me lose flesuje cim vidim bilo koju njegovu knjigu, ali moracu da probam.

Link to comment
Goli majmun- Dezmond Moris i sramim se priznati Ime ruze
Rado bih opet prelistao Morisov "The Soccer Tribe", perfektno ilustrovana studija o fudbalskim navijačima. Bila nekad davno u čitaonici British Councila, posle nestala netragom, a nije više ni doštampavana.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...