Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

ja se, bogami, ne sprdam, no mi je stvarno eklektika zbunjujuca. mozak mi se zaigrao na sliku julije kristeve pored vladislava scepanovica i tako ukrug. a najcudnije mi sto ima nekih knjiga na spisku koje su kostale deset puta vise i godinama ih nije bilo, kad odjednom sad za dvesta dindzi. u stvari, pustih masti na volju pa zamisljam vedea ljusic dr radosa kako pravi kombinacije nespojivog u duhu trenutnog politickog angazmana njegove partije.moco, pise na sajtu da radi onlajn knjizara.

Link to comment
ja se, bogami, ne sprdam, no mi je stvarno eklektika zbunjujuca. mozak mi se zaigrao na sliku julije kristeve pored vladislava scepanovica i tako ukrug. a najcudnije mi sto ima nekih knjiga na spisku koje su kostale deset puta vise i godinama ih nije bilo, kad odjednom sad za dvesta dindzi.u stvari, pustih masti na volju pa zamisljam vedea ljusic dr radosa kako pravi kombinacije nespojivog u duhu trenutnog politickog angazmana njegove partije.
pa većina ovih knjiga je iz gavrilovićevog vakta. a za sprdnju - mislila sam na živanine kvotove.
Link to comment
kurcio malaparte? da ne pročitah kaputt ne bih znao kako i nacizam ima ljucko lice.
:lolol: :lolol: :lolol:+1Sad će da uskoči Praslin da te ispravi - nije nacizam, nego fašizam, a to nije isto...
Link to comment

Ko se registruje na Project Syndicate sajt dobija besplatan dwnld knjige "Capitalism in Crisis". Pišu Rogof, Ačemoglu, Stiglic and then some.

Link to comment

Da li neko moze da preporuci neku knjigu o George Carlnu (ima nekoliko na amazonu, tesko mi je reci sta tu valja). Znaci, bilo sta o njemu (ili da je od njega) a da ste se uverili da valja... Da ima ceo njegov wit & wisdom na 1 mestu... hvala unapred.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...