Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Danijel Defo - Godina kuge (A Journal of the Plague Year).Fantastično štivo! Dokumentarac o društvu i ljudskoj prirodi. Sedamanesti vek, aktuelno dan danas!
Невероватна књига и мислим Петковићев одличан превод.
Link to comment
Невероватна књига и мислим Петковићев одличан превод.
Da, da, Petković je to preveo.
Link to comment

Americanah od Chimamande Ngozi Adichie. BTW, nervira me što prevaranti uzimaju skoro istu kintu za kindle varijante kao iza paperback izdanja.

Link to comment
nijedna luova knjiga nije ni blizu naivnog supera. sve ostale su naivne ali nisu super.
mislim da prva knjiga koja se procita od njega ostavi odlican utisak, a onda pocne da se ponavljameni je dopler bio prvi i najbolji, pa volvo kamioni (druga) i tek onda naivana sve su manje vise na isti kalup
Link to comment
  • 2 weeks later...

Čitam pentalogiju (jel se tako kaže) Noćna straža, ruskog pisca Sergeja Lukjanjenka. Veštice, magovi i vampiri u savremenoj Moskvi i svetu.Počeo prvu knjigu da čitam u sredu. I to sam kupio samo dve. U ponedeljak jurio da kupim treću, jutros je pročitao, danas kupio poslednje dve.Malo je videoigrično, ali ko voli, preporučujem

Link to comment
mogao si gledati i film (ne znam jel sme to da se kaže na ovom topicu :unsure:)
Гледао сам и филм. Довољно давно да заборавим садржај и да само ту и тамо препознајем сцене док читам.
Link to comment
Procitao od Kinga Pod Kupolom to mi prvi King i bio je dobar.
ja od Kinga (nekad davno, kad sam još imao 2 oka) čitao Kudžo, IT, Talisman, Misery i čini mi se još jednual stvarno sam uživao, Kralj je
Link to comment

valjda.moja poenta je bila da mi je King neopisivi smarač, čovek koji ideju za kratku priču razvlači na novelu.bjuik 8... gospodebože.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...