Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Meni je sve ovo sa Warhammer 40000 superzanimljivo, ali bolje napravi posebnu temu dole na igrama i sl. da ne smaramo kulturne ljude ovde -_-

Link to comment
1053477.jpg
o nekim knjigama ipak treba suditi po koricama...ontopic: upravo poceo rabbit reduxkasnim za zecom dosta, moram ga sustici po godinama Edited by Zverilla
Link to comment

Danijel Defo - Godina kuge (A Journal of the Plague Year).Fantastično štivo! Dokumentarac o društvu i ljudskoj prirodi. Sedamanesti vek, aktuelno dan danas!

Link to comment

the sense of an ending, julian barnesprevedeno je na srpski (geopoetika, dzulijan barns, ovo lici na kraj)odlicna knjiga. nostalgicna i gorka.(as the witnesses to your life diminish, there is less corroboration, and therefore less certainty, as to what you are or have been)

Link to comment

The Briefcase ili Sensei no kaban od Hiromi Kawakami. Suptilno i ljubavno, puno caja i alkohola. Vise mi se svidja od Manazuru iste autorke, ali je to moguce i do prevoda.

Link to comment

Da li zna neko postoji li knjižara u Beogradu u kojoj mogu da se nabave Volvo kamioni i Mulej Erlenda Lua pošto ih Geopetika više ne štampa? Pretpostavljam da su šanse da se nađu nove kopije vrlo male, tako da mogu i polovne u očuvanom stanju.

Edited by miki.bg
Link to comment

Zvao pre par meseci Klub Čitalaca u Dosistejevoj, devojka mi rekla da nemaju, ne veruju da će izdati novi tiraž i preporučila da uzmem knjige iz biblioteke i fotokopiram ih iako je nelegalno.

Edited by miki.bg
Link to comment
Pitaj u Geopoetici, Dositejeva 13. Tamo imaju ceo ormar sa polovnim i malo ostecenim knjigama, tako da cesto moze da se nadje nesto od rasprodatih izdanja.
Svrati do njih kad si u gradu, to ti je dva minuta od Narodnog pozorista nizbrdo, uzivo ce verovatno biti priljezniji.
Nedelja posebnih sniženja povodom Svetskog dana knjigePoštovani čitaoci, povodom 23. aprila, Svetskog dana knjige, od ponedeljka 22. do petka 26. aprila, u Kući za čitanje Geopoetike vas očekuju posebni popusti od 30% do čak 50%. Pozivamo vas da po izuzetnim popustima pronađete naslove koje znate i volite, i otkrijete one koje ćete tek zavoleti. Takođe, u Kući za čitanje sada je dostupan i određen broj dugo traženih, rasprodatih izdanja, koja se po knjižarama teško nalaze, te vas ovom prilikom pozivamo da nas u ovoj specijalnoj nedelji posetite i iznenadite sebe i druge dobrom knjigom.
Link to comment

Odlično, navratiću do njih. Videću i od Gordera šta imaju.Jesu lagana štiva, baš ono što mi treba ponekad. Meni se svideo jednostavan stil pisanja dok sam čitao Naivan Super, na momente humorističan i i nekako šarmantan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...