Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

:)btw on-topic:trenutno malo Agate Kristi (još uvek postoje i neke koje uopšte nisam čitala!), a kad završim je na redu peta knjiga zna-se-već-čega

Link to comment
:thumbsup:hvala za pdf
+ hvala :D
btw mislim da je intervijue sa partizankama radio jedan bivši forumaš. reče mi da se povremeno viđa sa tim ženama na kafi i šnenoklamaknjiga nije neko kapitalno delo, ali dobro otvara pitanje ravnopravnosti yu žene 20. veka. plus te priče partizanki na kraju su stvarno pizdarija. velike žene Edited by Ravanelli
Link to comment
koja je cetvrta?meni je ender's shadow bila super, ali ne znam koja je u nizu, posto se vremenski poklapa sa enderovom igrom.krajem meseca izlazi nova, tj. valjda je vec izasla papirna verzija.
e ima i Earth Unaware, prequel za Enderovu igru
Link to comment

Daj razradite malo to oko Enderove igre citao sam davno i posle mi knjiga ukradena. Pomnjete jos tri, jeam li dobro shvatio? ili nesto slicno?Uzgred, nadjoh jos tri naslova o zaduzbini od razlicitih autora, cak jednu i hvale, cudno

Link to comment

Ima vise od tri...

  1. Earth Unaware
  2. Earth Afire
  3. First Meetings
  4. Ender's Game
  5. Ender's Shadow (Note: The events of Ender's Game and Ender's Shadow take place in roughly the same time period.)
  6. A War of Gifts (Note: This takes place during Ender's Game/Ender's Shadow.)
  7. Shadow of the Hegemon
  8. Shadow Puppets
  9. Shadow of the Giant
  10. Ender in Exile (Note: This takes place during Shadow of the Hegemon and through Shadow of the Giant)
  11. Speaker for the Dead
  12. Shadows in Flight
  13. Xenocide
  14. Children of the Mind
  15. Shadows Alive

Link to comment

Vasilis Aleksakis - Nova eraKao neki poludokumentarac o monasima na Svetoj gori, predstavljeni kao jak lobi esktremista pun para (što verovatno i jesu).Nek čita onaj koga izuzetno zanima tema.

Link to comment

1q84 pročitana u celosti na jedvite jade. Nakon početne zaintrigiranosti i oduševljenja, sve je malo- pomalo splasnulo.Verujem da će sa ovom biti drugačije:originalslika-10082750.jpg

Link to comment
Vasilis Aleksakis - Nova eraKao neki poludokumentarac o monasima na Svetoj gori, predstavljeni kao jak lobi esktremista pun para (što verovatno i jesu).Nek čita onaj koga izuzetno zanima tema.
mene. Ima li negde da se kupi™? Moze na PM :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...