Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

mene opasno smorilo, posle 400. strane sam izgubila strpljenje i izlistala za 10ak minuta da vidim sta se desilo. kapiram da bi me pogodila da duboko gazim sedmu deceniju. ovako, jok. nije mi jasno kako se coek koji tako dobro pise price usudi da napise roman od 600 strana. eh, da je napiso 40 prica...
sve suprotno- ni malo me nije smaralo, čitala mnogo brže nego što sam mislila da ću. što da se ne usudi!? hteo čovek da se oproba u mnooogo dužoj formi. i evo raznih utisaka i mišljenja da li je trebao. :)nisam čitala priče, potražiću, ali mogu pretpostaviti da mu to ide. roman je sav na fragmente, kao niz pričica.
Link to comment
roman je sav na fragmente, kao niz pričica.
pa to, niz pricica namjesto jedne dzajant price. poglavlje u kom nosi novac lekarevoj kevi je, na primer, objavljen pre par godina u vbzovoj zbirci prica o korpuciji.
Link to comment
Ca. Blues. Milan Oklopdzic(ne racunajuci par snosaja) najkvalitetnije provedenih nekoliko sati ove godine.
uzimi odmah posle rokanje bobana petrovica za pun uzitak
Link to comment

Dervis i smrt. Obracun Mese Selimovica sa vlascu. Sumnjam da ljudi, u vreme kada je ova knjiga objavljena, nisu shvatili da je ovo ipak mnogo vise od bosanskog folklora. Jednostavno, u toj zemlji se ipak vise cijenila umjetnost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...