Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Na plazi zavrsio Barikov "City" koji sam bukvalno do pred sam kraj razvlacio i citao preko kurca mada mi je na kraju utisak ipak blago pozitivan. Nakon toga presao na Pamuka i "Zovem se Crveno" koji mi je dal zbog prethodnika dal zbog neceg drugog skroz legao pa sam u u 3 dana procitao isto strana koliko i za 10 dana citanja City-a. Obe knjige udaraju na minijature samo sto Pamuk to toliko bolje radi od Barika da to nije ni za poredjenje. Doduse tek sam na pola Crvenog pa cemo jos da vidimo na sta ce da se izmetne.

Link to comment

Pre neki dan zavrsio Bodljikavo prase Dzulijana Barnsa. S obzirom na to da je moj prvi (nedavni) susret sa Barnsom bio razocaravajuc (u pitanju je bio njegov poslednji roman, za koji je dobio Bukera, Ovo lici na kraj), ovo je popravilo utisak donekle. Simpatican knjizuljak, samo i dalje ne kapiram tu opcinjenost pojednih Teofil™ i Pancica™ Dzulijanom Barnsom.

Link to comment
Pre neki dan zavrsio Bodljikavo prase Dzulijana Barnsa. S obzirom na to da je moj prvi (nedavni) susret sa Barnsom bio razocaravajuc (u pitanju je bio njegov poslednji roman, za koji je dobio Bukera, Ovo lici na kraj), ovo je popravilo utisak donekle. Simpatican knjizuljak, samo i dalje ne kapiram tu opcinjenost pojednih Teofil™ i Pancica™ Dzulijanom Barnsom.
to ti je sve u oku posmatrača.inače, "ovo liči na kraj" sam ocenio sa 9 (devetkom). s male vremenske distance (nisam više na moru, druga klima...) sad bi to verovatno bila neka osmica. pače, možda i sedamipo.
Link to comment
Pre neki dan zavrsio Bodljikavo prase Dzulijana Barnsa. S obzirom na to da je moj prvi (nedavni) susret sa Barnsom bio razocaravajuc (u pitanju je bio njegov poslednji roman, za koji je dobio Bukera, Ovo lici na kraj), ovo je popravilo utisak donekle. Simpatican knjizuljak, samo i dalje ne kapiram tu opcinjenost pojednih Teofil™ i Pancica™ Dzulijanom Barnsom.
Meni je Bodljikavo prase Dzulijana Barnsa jedna mnogo fina knjiga. Citao sam jos ponesto od njega a pre neki dan krenuo "u pokushaju" Love-etc i posle pola sata (slushanja) digao ruke, za sada.
Link to comment
Meni je Bodljikavo prase Dzulijana Barnsa jedna mnogo fina knjiga. Citao sam jos ponesto od njega a pre neki dan krenuo "u pokushaju" Love-etc i posle pola sata (slushanja) digao ruke, za sada.
pa, citaj prvo troje. ljubav itd je nastavak. (kasmo vec tu, mnoogo volim troje i ljubav.)
Link to comment
pa, citaj prvo troje. ljubav itd je nastavak. (kasmo vec tu, mnoogo volim troje i ljubav.)
Koliko mi se Troje svidelo toliko me je Ljubav, itd. razocarala. Totalni visak.
Link to comment
pa, citaj prvo troje. ljubav itd je nastavak. (kasmo vec tu, mnoogo volim troje i ljubav.)
Procitao sam nego me ovde izgleda malo ubija sto mi se ne svidja kako su to prebacili u audio. Mozda cu da probam da citam, slushanje mi se, fakat, nije primilo.
Link to comment

Izmedju ostalog u paralelnom citanju, procitao sam Iz starog jevandjela i Stari dani, Bora Stankovic. Skinuo za kindl pa da malo citam na srpskom.Boze, kako je to depresivno. Na stranu sto su price pomalo jednolicne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...