Jump to content

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

deluje da je opet na putu na kojem je stao posle Dolazim po tebe i vodim te sa sobom + STREGA (prestizna italijanska knjizevna nagrada)
nisam čitala dolazim po tebe. lik mi je ostavio utisak tunjavca na nekoj konferenciji na kojoj sam bila, ali nisam imala problema sa čitanjem ovog boga, iako je cigletina. nije loš roman uopšte. Edited by Joshua
Link to comment
k1i17v4r5_monika_seles_autobiografija_-_forhendom_preko_mreze_zivota_delfi_knjizare.jpgKupila danas, pocela veceras i ne mogu da prestanem. :wub: Jedini pravi heroj mog detinjstva, zena kojoj se divim vec 20 i kusur godina, prakticno otkad znam za sebe. Dobro se secam kako sam se posle onog napada sakrivala ispod kreveta placuci svaki put kad bi to spomenuli na TV-u, a cini mi se da mi ne gine bar priblizno toliko suza tokom citanja, posto deluje bolno otvoreno. Vise utisaka kad procitam.
Link to comment
nisam čitala dolazim po tebe. lik mi je ostavio utisak tunjavca na nekoj konferenciji na kojoj sam bila, ali nisam imala problema sa čitanjem ovog boga, iako je cigletina. nije loš roman uopšte.
procitaj je. vredi. Zabava moze da pocne je sranje, Ne bojim se vredi procitati, takodje
Link to comment
procitaj je. vredi. Zabava moze da pocne je sranje, Ne bojim se vredi procitati, takodje
eh, ne znaš ti koliko meni treba da reprogramiram averziju, ali- potrudiću se :Dne znam jel prevođena kod nas njegova zbirka priča fango (blato) - hvalili su mi i nju.po jednoj od priča je i snimljen film 'l'ultimo capodanno' (poslednja nova godina). pa eto, potraži i to, ako već nisi pročitao.-skroz mi se sad čitaju i ovaj hugo i ova monika. jel taj forhend prevod onog ' getting a grip' ili je nešto novo u pitanju?sad nešto bunarim po amazonu i pronašla sam samo dve: onaj 'from fear to victory' i 'grip'...
Link to comment

Basarin Mein Kampf :Hail: :Hail: :Hail: Masakrira stanje naseg duha i svesti, nasu drustvenu i politicku stvarnost, a posebnu paznju posvecuje nesudjenom nobelovcu Dobrici, Drvoju, Djordjiju i Ruhu :wub:

Link to comment
eh, ne znaš ti koliko meni treba da reprogramiram averziju, ali- potrudiću se biggrin.gifne znam jel prevođena kod nas njegova zbirka priča fango (blato) - hvalili su mi i nju.po jednoj od priča je i snimljen film 'l'ultimo capodanno' (poslednja nova godina). pa eto, potraži i to, ako već nisi pročitao.
e, vredi. dolazim po tebe i vodim te sa sobom se ne ispusta iz ruku.kao i ne bojim se. ne znam za tu zbirku prica, kod nas je poslednja nova godina izasla kao zasebna knjiga.
Link to comment
eh, ne znaš ti koliko meni treba da reprogramiram averziju, ali- potrudiću se :Dne znam jel prevođena kod nas njegova zbirka priča fango (blato) - hvalili su mi i nju.po jednoj od priča je i snimljen film 'l'ultimo capodanno' (poslednja nova godina). pa eto, potraži i to, ako već nisi pročitao.-skroz mi se sad čitaju i ovaj hugo i ova monika. jel taj forhend prevod onog ' getting a grip' ili je nešto novo u pitanju?sad nešto bunarim po amazonu i pronašla sam samo dve: onaj 'from fear to victory' i 'grip'...
Gledam šta se događa sa drugim filmom koji je rađen po romanu "Ja i ti" koji je preveden i kod nas i naiđem na poznato ime... Joshua! :P :)"L'ultimo capodanno" ukoričen i uobličen kao zbirka sa još šest priča nije izašao kod nas, koliko ja znam, ali jeste samostalno kada je razrađen i prerađen u roman. "Fango" može da se kupi u Zagrebu, na primer, za nekih 100 kuna.
Link to comment
procitaj je. vredi. Zabava moze da pocne je sranje, Ne bojim se vredi procitati, takodje
Evo da i ja preorucim "Dolazim po tebe..."
to je jedna od onih knjiga, koje znam da sam pročitala (čak je i imam na polici), a da se ne sećam baš ničega iz nje. ničega. neko italijansko bla-bla-bla-bla-bla...... do sutra.
Link to comment
Vise utisaka kad procitam.
Procitala sutradan od zapocinjanja. Borba sa spoljasnjim i pre svega unutrasnjim demonima jedne hrabre zene. Dirljivo, iskreno i na momente duhovito. Deo o Ani Kurnjikovoj posebno. :wub: Nije samo prica o zivotu M.S. nego i o svim promenama kroz koje je zenski tenis prosao u poslednjih 25 godina. Posle toga zapocela ovo:0007243413.02.LZZZZZZZ.jpgPlasila sam se da se ne razocaram posle Kevina, ali za sada obecava.
Link to comment

citam ovo, na sred srede samThe+Virgin+Suicides+book.jpgnajzad nesto sto nece potonuti u gomili mediokritetskog i bezbojnog onog momenta kad okrenem poslednju stranicu.kad smo vec kod toga, jesmo mi nekad imali topik koji se bavio knjigama o odrastanju?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...