Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Odakle ti primerak knjige koji si citala? Da nije iz gimnazijske biblioteke?
nije majkemi :Dprvi koji sam imala, kupila sam u platou početkom devedesetih, hrvatski prevod... posle je izašlo uz novosti pa sam kupovala po ulici kad god nađem, za poklone... mislim da sam imam samo taj primerak iz novosti, na ćirilici.
Link to comment

Onda nismo citali isti primerak. Jedna od knjiga cija mi je sadrzina nestala u ponorima vremena. Like tears in the rain. Jedino se secam da mi se svidela.edit: i da sam jos davnije gledao film po toj knjizi i secam se da glavin junak baca sat koji je dobio na poklon u svoju rodjendansku tortu.

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment
11211-review.jpg_full_380.jpgKonacno poceo da citam ovo veoma hvaljeno delo i mogu da kazem da je zanimljivo napisana knjiga. Sa druge strane nemam puno prilike za citanje u poslednje vreme tako da trenutno stojim negde na osmom poglavlju vec oko nedelju dana :fantom: Ima li neko da je citao ili cita ovo ?Preporucujem ljubiteljima fantastike, misterije, itd.
Procitao ja, sve 3 knjige, za 5 dana. Kada jednom pocnes, jedino nedostatak vremena moze da te odvoji od njih. A nisu ni male.Pomaze uzitku i sto znam i lokalitete radnje i opste okolnosti. Da, sve 3 knjige su na srpskom (hvala dragom posiljaocu koji mi ih je poslao iz Bg). Bile su prevedene na srpski pre nego na engleski (bar prve dve).
Link to comment

Duže vreme su imali neko upozorenje tipa "ako nas ne bude na library.nu, potražite nas na tom i tom sajtu". Naravno, nije potrebno naglašavati da sam zaboravio, tj. nisam zabeležio, to drugo ime sajta. <_< Mislim da je bilo opet "giga-nešto", al' ne mogu dalje da se setim.

Link to comment

nadam se da će ovo ukidanje piraterije biti privremeno obzirom da su mp3, divx i pdf učinili za moje obrazovanje više nego sve postave ministarstva kulture u poslednjih 20 godina.ovaj je novi:https://www.facebook.com/SiteAdminEFK?sk=app_188057721239650objašnjenje:https://www.facebook.com/pages/librarynu/115557691886871?sk=app_189544554443564&fb_comment_id=fbc_10150483208817872_20207949_10150497176432872

Edited by korindjar
Link to comment

nešto ne kontam sada. zašto se ti sajtovi ne prebace na zemlje gde realno niko ne može da te goni zbog piraterije? pre svega mislim na rusiju i kinu.

Edited by korindjar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...