Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Mrcvarim tamno skeniranje filipa k dika u komadima od po 10 stranica. Najgora vrsta citanja, pogotovo za dika i nikad losiji osecaj knjige. Pre toga drame ljubomira simovica i preziveti porodicu dzona kliza i njegovog terapeuta, obe odlicne.I glad od hamunsena je bila dobra, moj pas glupi fantea nisam zavoleo. Dodje mi kao bukovski za one koji ne vole povracanje

Edited by korindjar
Link to comment

poceo prasko groblje od eka. malo smor malo halapljivo gutanje ali sve na kasicicu.koliko ispraznih recenica.debeli egoist. oce da vlada u svakom pogledu. no dobro. zaintrigiro me.i moram naci tog krakauera oca mu jebem

Edited by bradilko
Link to comment

aj ne bilo ti teško napiši utiske za hamsuna kad pročitaš, stoji mi ta knjiga mesecima na polici nikako da se nakanim da je pročitam, treba mi barem nečija preporuka (dobila sam je na poklon).

Link to comment

Preporuka u svakom slučaju, ali Glad je ipak bolja knjiga. Teško da se može bolje prenijeti osjećaj nemira i izgubljenosti. Krug se zatvara je pisan sa distance.

Link to comment
Hajnrih Bel-Mišljenja jednog klovna
jedna od mojih omiljenih knjiga, posle selindžera.kad je budeš završila, steći ćeš neobičnu veštinu da osećaš mirise preko telefonske veze :D
Link to comment
jedna od mojih omiljenih knjiga, posle selindžera.kad je budeš završila, steći ćeš neobičnu veštinu da osećaš mirise preko telefonske veze :D
verujem ti :) jer i dok je čitam kao da sam tamo,takoreći 3d knjiga :)
Link to comment

Ne znam na kojem topicu ovo da pomenem, pa hajde neka bude ovde. Danas se navrsava 200 godina od rodjenja Charlesa Dickensa (i Google mu je, po svom obicaju, posvetio naslovnu stranicu). Ako postoji neko ko nije citao njegove romane iz nekog razloga, neka ih uzme, jer nece pogresiti.

Link to comment
jedna od mojih omiljenih knjiga, posle selindžera.kad je budeš završila, steći ćeš neobičnu veštinu da osećaš mirise preko telefonske veze :D
to možda znači i da treba obrisati slušalicu alkoholom ili vlažnom maramicom.btw b000093b.jpg
Link to comment
jedna od mojih omiljenih knjiga, posle selindžera.kad je budeš završila, steći ćeš neobičnu veštinu da osećaš mirise preko telefonske veze :D
Odakle ti primerak knjige koji si citala? Da nije iz gimnazijske biblioteke?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...