Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

hah! Čabar bio moj razredni u gimnaziji :D Zdušno potvrđujem da je knjiga dobra, zanimljiva i da će vam promeniti pogled na svet (a uz to vas i zabaviti i nasmejati, rasplakati, razdražiti, ali i isprovocirati) :D
ja sad ne znam da li pričaš o ovoj programerskoj ili onoj bobićkoj. pomeo me ovaj viralni marketing samo tako. ^_^naručila 500 knjiga s amazona na ovde i ona dva eka na domovinu. i sad mi se ništa od ovog što imam ne čita, nego baš oću eka. antiprotivno june.u međuvremenu/ umeđuvremenu ne čitam ništa. btw, ne bih ni primetila ono 'dosada' da dig nije boldovao. šta ti je podsvest... :D
Link to comment
ja sad ne znam da li pričaš o ovoj programerskoj ili onoj bobićkoj. pomeo me ovaj viralni marketing samo tako. ^_^
neverovatno, danas sam bar 10 puta cula ili procitala frazu viralni marketing. ima tako nekih izraza koji se spontano uvezuju i vuku jedan drugog ponekad, pa obeleze dan.
naručila 500 knjiga s amazona na ovde i ona dva eka na domovinu. i sad mi se ništa od ovog što imam ne čita, nego baš oću eka. antiprotivno june.u međuvremenu/ umeđuvremenu ne čitam ništa. btw, ne bih ni primetila ono 'dosada' da dig nije boldovao. šta ti je podsvest... :D
anegdota: prosle nedelje morala na putovanje od vise sati i ponesem ekove spise o moralu - zato sto je knjizica dosta malog formata i izrazito lagana za nosenje, naravno. do prozora sedi gospodja i nesto cita, krajnje fokusirana. ja pomislim kako je to super, nema price, nema smaranja, otvorim knjigu i krenem i ja polako. medjutim, posle par minuta zagrevanja, bacim pogled na gospodjinu literaturu i vidim da je u pitanju neki pamflet jehovinih svedoka. a onda ona baci pogled na moju knjizicu i kaze: ah, vidim da vas zanima religija. ja tu nesto uctivo promrljmljam i stavim slusalice na usi.
Link to comment
brasyl.jpgjbm ti zivot, vec mesec dana pokusavam da procitam ovu knjigu.vozi na pocetku, smara u sredini, nadam se da kraj jebe kevu.bktaolineeeeee.jpg?1270728216ovo nista nisam razumela. mislim, ispratila sam, ali mi nista na kraju nije bilo kako treba jasno.
Link to comment

Čitam već par dana:Majkla Krajtona "Džurasik Park" - deseti put, obožavam ovu knjigu i njen nastavak, sa Doc Thorneom. Kada sam u bedaku hvatam se za ovu knjigu ili za Autostoperski.Kristofer Džon "Smrt Trave" - prva trećina obećava, britanska porodica, dva brata, jedan poljoprivrednik, voli zemlju, živi u sakrivenom zaseoku, bolest koja uništava travu, prvo pirinač u Kini, dve stotine miliona mrtvih, već se diskutuje da li je trebalo slati pomoć ili ne (kap u moru), žito počelo da oboljeva. Ok za sada.Vonegart Kurt "Kolevka za macu" - 34 od 127 glava, još uvek se ništa bitno ne dešava, po preporuci, očekujem nešto.Otvorio sam tabove za "Mi" od Jevgenija Zamjatina i "Vrli Novi Svet" Hakslija Oldosa, ali nisam počeo. Čitao neko?

Edited by Vapad
Link to comment
ja sad ne znam da li pričaš o ovoj programerskoj ili onoj bobićkoj. pomeo me ovaj viralni marketing samo tako. ^_^naručila 500 knjiga s amazona na ovde i ona dva eka na domovinu. i sad mi se ništa od ovog što imam ne čita, nego baš oću eka. antiprotivno june.u međuvremenu/ umeđuvremenu ne čitam ništa. btw, ne bih ni primetila ono 'dosada' da dig nije boldovao. šta ti je podsvest... :D
O programerskoj, fala bogu, nisam sasvim siguran da Bobićka ima štofa da napiše life-changing delo <_< A Čabar to radi sve u šesnaes, i po par puta na jednoj strani!
Otvorio sam tabove za "Mi" od Jevgenija Zamjatina i "Vrli Novi Svet" Hakslija Oldosa, ali nisam počeo. Čitao neko?
Brave new world je sjajna knjiga, nešto u stilu laganije i vedrije 1984. Vredi je čitati svakako, tera te na razmišljanje a i ostavlja dobrani utisak (mada ne toliko težak kao kod Orvela) nako čitanja :)
Link to comment

jeste, super je, mada je meni podjednako mračna, tj metod je možda manje.. nasilan, al je ishod isti. plus mi se čini da je hakslijeva vizija ostvarivija od orvelove.I do love new Clothes..

Link to comment
neverovatno, danas sam bar 10 puta cula ili procitala frazu viralni marketing. ima tako nekih izraza koji se spontano uvezuju i vuku jedan drugog ponekad, pa obeleze dan.anegdota: prosle nedelje morala na putovanje od vise sati i ponesem ekove spise o moralu - zato sto je knjizica dosta malog formata i izrazito lagana za nosenje, naravno. do prozora sedi gospodja i nesto cita, krajnje fokusirana. ja pomislim kako je to super, nema price, nema smaranja, otvorim knjigu i krenem i ja polako. medjutim, posle par minuta zagrevanja, bacim pogled na gospodjinu literaturu i vidim da je u pitanju neki pamflet jehovinih svedoka. a onda ona baci pogled na moju knjizicu i kaze: ah, vidim da vas zanima religija. ja tu nesto uctivo promrljmljam i stavim slusalice na usi.
za sledeće putovanje onda predlažem ovu . 88 grama. milina. :Dmada, cenim da opet rizikuješ da ti predstavnik Druge Srbije postavi isto pitanje. all in all- najvažnije je imati upadljive sluške i rezervne baterije pri ruci. ^_^ Edited by Joshua
Link to comment
za sledeće putovanje onda predlažem ovu . 88 grama. milina. :Dmada, cenim da opet rizikuješ da ti predstavnik Druge Srbije postavi isto pitanje. all in all- najvažnije je imati upadljive sluške i rezervne baterije pri ruci. ^_^
haha, odlicna preporuka. osim sto ne znam kakvu ce to sliku o meni poslati u svet, jedan od mojih najvaznijih ciljeva je da ljudi u prevozu imaju izvanredno misljenje o meni ^_^inace, ovih dana sam se malo bacila na kazua isigura - uzela i ostatke dana i ne daj mi nikada da odem. trenutno mi ipak vise odgovara nesto brze, ali bih rekla da ce lepo leci za vikend.
Link to comment
19.jpg Ala je ovo zabavno
+1
meni je to ubedljivo najbolja pračetova knjiga. zabavne su mi i ostale, ali im posle jedno 2 nedelje potpuno zaboravim sadržaj. ova je carska.:D
+1uživam!tako dobro se poigrava arhetipovima, biblijskim legendama, kolektivnim nesvesnim i svesnim... u stvari, samo hoću da zahvalim svim forumašima koji su hvalili ovu knjigu. po vašoj preporuci sam je kupila. smile.gif
Link to comment

Zaista je dobra. Meni su dobre i knjige o Straži i Smrti.Ali Trilogija o Noumima- malim bićima što žive u podu ispod robne kuće, to mi je neštonajlepše što je Pračet napisao :) .

Link to comment

kali juga - branimir џони štulićdobila sam je nepovratno, a tražila sam samo na čitanje. prethodni vlasnik mi je rekao, probao sam to da čitam, ali ne može da se čita, to je ludilo...deluje kao početak biblije, neka uvrnuta imena i nagvaždanje nagvaždanje nagvaždanje...647 strana majko moja mila

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...