Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Upravo suprotno - knjiga kojom se ne treba baviti.
rekoh:
... ali ovu knjigu ne verujem da cu uzeti ponovo u ruke.
... ali ne znas dok ne procitas, zar ne? Ovo poredjenje gore odnosilo se na Pavica&Koelja i slicne, za koje je Markes ipak Tata.
Dzojsovog Ulisa :wub:
.. uh, kad nadjem neki srpski prevod (ako ga uopste ima) rado cu citati. Imao sam u rukama neki hrvatski (ljudi kazu jako dobar prevod) ali mi je zbog hrvastine bilo necitljivo. Za razliku od Alana forda, kojem, po opsteprihvacenom srpskom misljenju, hrvastina odlicno stoji :lol: Edited by CowBoy
Link to comment
Hvala :) potrazicu
Bolje uzmi CID-ovo. Jes glomaznije, ali lepse :D Mada su oba sa Paunovicevim prevodom, a sto rece funk soul sister bolji prevod verovatno nikad nece postojati na ovim "nasim" jezicima.
Link to comment
Ala je ovo zabavno
meni je to ubedljivo najbolja pračetova knjiga. zabavne su mi i ostale, ali im posle jedno 2 nedelje potpuno zaboravim sadržaj. ova je carska.:D
Link to comment
u patagoniji
U poslednje vreme ja pokušavam da čitam Patagoniju. Ne ide. tj ide ali jedva. Kao da sam uzeo nešto da učim. I mislim da ću bataliti.A prethodno mi nije uspelo ni čitanje "Potapanja velikog ratnog ostrva" od Miklje. kod Miklje mi je smetalo što su u pitanju kratke priče a ne roman. Nešto mi trenutno više leže romani.
Link to comment

Poruceno (pre-order). USA release je sutra. Life - Keith Richards41b7psrFmuL._SL500_AA300_.jpg

“I can’t untie the threads of how much I played up to the part that was written for me. I mean the skull ring and the broken tooth and the kohl. Is it half and half? I think in a way your persona, your image, as it used to be known, is like a ball and chain. People think I’m still a goddamn junkie. It’s 30 years since I gave up the dope! Image is like a long shadow. Even when the sun goes down, you can see it.”
EDIT. A da Kif ne bude usamljen u paketu, uz to sam poručio i 1550227165.main.jpg Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...