Jump to content

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Ja imam izdanje koje su prevodili srdjan vujica i veselin markovic (inace muz jedne od ministarki vlade srbije)3733_1.jpg

Edited by dusan1975
Link to comment
muzej-bezuvjetne-predaje.jpgVise od godinu dana obigravam biblioteke u potrazi za 'Muzejom bezuvjetne predaje' Dubravke Ugresic :frust: , da bi je na kraju nasla kod komsinice :D .Sa zadovoljstvom procitala prvih 50-ak strana.
Link to comment
odlično su definisani mnogi pojmovi. aktuelno i sveže štivo već više od čitavog veka.ne znam koje izdanje imaš, ja sam čitala neko, ne mogu da se setim čije, gde je posebna pažnja posvećena birsovoj biografiji, mada je njegova životna priča neverovatna, bilo bi zanimljivo čitati gole činjenice bez romansiranja.
3733_1.jpg
to izdanje sam citaoprocitah o njemu stosta ovako na netu, divlji zapad
Link to comment
to izdanje sam citaoprocitah o njemu stosta ovako na netu, divlji zapad
I ja imam to izdanje, ali nisam prvo njega čitala. Kupila sam ga posle čitanja nekog drugog izdanja. U ovim našim (smile.gif) knjižicama i biografija je urađena poput rečnika, u odrednicama. Svidelo mi se i to.Počela sam V. Tomasa Pinčona. Zanimljivo, sigurna sam da je čitati u originalu mnogo interesantnije. Imama velika očekivanja.
Link to comment

ja sam posle objave broja 49 odustala od pinčona. nije to za mene :s_d: a trenutno čitam lolitu, po ko zna koji put. neki pasusi su tolko divni da mi dođe da ih prepišem negde, čisto radi prepisivanja.

Link to comment
2073_jpg_280x450_q85.jpg
Ako je to ona knjiga intervjua, koja se može naći kod nas - sasvim dobra.Pre čitanja sam mislio da će Linč da smori, na sreću pokazao se kao pristupačan i dobar sagovornik.Slučajno (neisprovocirano tvojim postom) čitam Divlji u srcu, Beri Giforda, izdavač Rende.U podnaslovu, naravno: Priča o Mornaru i Luli.
Link to comment

''Život i priključenija vojnika Ivana Čonkina''. Odlična, super, zabavna, šteta što je za ispit.

Edited by foton_u_mirovanju
Link to comment
''Život i priključenija vojnika Ivana Čonkina''. Odlična, super, zabavna, šteta što je za ispit.
Carska je knjiga. Ja sam je citao prvo kao klinac jer sam gledao tatu kako je cita i glasno se smeja, pa sam je posle citao jos jednom i bila mi jos bolja.
Link to comment
Carska je knjiga. Ja sam je citao prvo kao klinac jer sam gledao tatu kako je cita i glasno se smeja, pa sam je posle citao jos jednom i bila mi jos bolja.
Ha, a sa mnom obrnuto, ja je čitam sad i smejem se, a mama mi je krade kad ne gledam i naredila je da ne vraćam u biblioteku do daljnjeg. Hoće žena da gaji puks. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...