Jump to content

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

a meni se baš svidela. možda zato što su me glavni likovi asocirali na neke ljude koje ja znam, koji se ponašaju slično. sve u svemu, htela bih da je posedujem a i da pročitam još štošta od ljose..a trenutno čitamwatchmen-cover.jpg

Edited by funk soul sister
Link to comment
ljosa avanture nevaljale devojcice jee, al me smorila, znam da se mnogo citala i da se preporucivala, al mene je smorila i necu je zavrsiti.
Ali raniji Ljosa je super i naslovi koji zaslužuju svaku preporuku su: "Pantaleon i posetiteljke", "Tetka Hulija i piskaralo", "Rat za kraj sveta".
Link to comment
Jel' ti dopalo saka More plodnosti kojim slucajem i ako jeste, gde si ga nabavio?
Izdavačka kuća "AED Studio" štampala je celokupno "More plodnosti". Pojedini naslovi iz tetralogije mogu se naći u bibliotekama, a komplet potraži u knjižarama: Mišimini naslovi
Link to comment

henry thoreau - građanska neposlušnost i ostali i esejiludilo, sve što bi mekikar želeo rećikad smo kod peščanika... iz biblioteke uzo još peščanik kiša, slaughterhouse five i uvalila mi bibliotekarka neku novu latinsku književnost kad sam joj pomeno ljosu

Sve što mi dopadne šaka od Jukia Mišime. Car kakav se retko rađa.
ima i njegovih filmova i filmova o njemu. ja isto odlepio posle paviljona Edited by Hustler
Link to comment

Pripremam se da zapocnem Ervinga Gofmana i Kako se predstavljamo u svakodnevnom zivotu.Da li je neko citao Gofmana, i imate li neki komentar na ovu knjigu i njegova pisanja?

Link to comment
završila "ne daj mi nikada da odem" (never let me go) od kazua išigura. mnogo mi se sviđa kako taj čovek piše.
ja čitao prošle godine the remains of the day na engleskom i dva meseca posle toga bio fin ko batler
Link to comment

He, kupio za po 274 din po knjizi Wordsworth izdanja Dikensa: Pikvikovce, Nikolasa Niklbija i meni omiljenog Martina Cazlvita. Sve to cito ihaaa davno na srpskom, i palo mi na pamet da bi bilo lepo procitati i onako kako je napisano. A mnogo jeftino...now reading: Valter Skot, "Ajvanho". Nadoknadjujem ono sto kao klinac nisam procitao, nemam pojma kako sam ovaj biser propustio.

Edited by vasudeva418
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...