Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

zavrsio peljevina "empire v" - tipicni peljevin, ipak manje mi se svidja od prethodnih.zavrsio matvejevica "druga venecija" - topla preporuka.razmisljam se da li da procitam the ghost pre nego sto dodje film u bioskope ili nesto drugo...

Link to comment
fotografije iz pakla se zovu kako u originalu?josh bolje link za pdf.
South of no North: Stories of the Buried Life ima na gigapediji. Edited by Joshua
Link to comment
Je l' to znaci da je stigla u knjizare ili...? Juce bejah, ne nadjoh je.
ne znam, danas sam cula reklamu na radiju da je u knjizarama, pa pohitala da objavim. vidim sad da ni oto nije na sajtu stavio da je izasla, ali pretpostavljam da su dani u pitanju.spremi se na "cigletinu" :)inace, pocela sam novi projekat, pauziram sa ciglama, pa krenula sa knjigama dece roditelja pisacaprvi je bio ovaj sin9780061147975.jpggeni su savrseno odradili posao, a verovatno je mamin uticaj povremeno zastrasujuca atmosfera flikerovstine u vezi sa opsesijom filmovima i tako to.(joshua, ovo je za posebno za tebe, proveri da li imaju u posti)

king_hill.jpg

a sad mozda jos veci zalogaj ovom sinu da nadmasi tatu.51memSSrjgL._SL500_AA300_.jpgi ovde deluje da je genetika carski uspela, samo sto nema ama bas nikakve veze sa tatom. sto je, verovatno, i nemoguce da se tako brzo ponovi i jos u istom veku.

Link to comment

izgladio jednu staru nesuglasicu i usput dobiomarchcover.jpgto je lepo. a  sada da pocnem da citam.

Edited by vasudeva418
Link to comment

ima li neka ili neki "Filosofiju palanke" u nekom elektronskomu formatu?Ako ima, javte se simpaticnom, usamljenom momku zeljnom vruceg MMS-a na PM. Fala.

Link to comment
ja odavno procitala, a sad mogu i obicni smrtnici.kicma_noci_banner.jpgpet minuta uvoda
zelim, zelim, zelim!i zahvaljujem mojoj "dilerki domace literature" Thermal Bug na iznenadjujucoj knjizi1242v.jpgnisam se ni nadala sta ce da me strefi. Turbo-folk nije mrtav ma koliko jedna kriticarka rece kako je ova knjiga kao satira na isti dosla kasno ja bas mislim da joj je sad pravo vreme. Par nedelja u Srbiji pa mi se glava zavrtela od turbo-folka i tresha sto domaceg sto stranog. da li se satirom moze ubiti ta grdosija sto davi? nece moci. nazalost.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...