Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

nije poenta u mom uzrujavanju, vec u kacenju korica knjige u post (moze i filmski poster na "poslednjem filmu koji se gledali", nebitno). zasto to radite? koja je svrha i sta vas na to nagoni?
lepo napisana prica o jednoj devojcici i nekim ljudima iz njenog okruzenja u II svetskom ratu. smrt pripoveda iz prvog lica. mozda ce neko da izgugla vise o knjizi ili filmu na osnovu plakata, mozda nekog podseti da je hteo da je/ga procita/pogleda.miraleme, izvini za reakciju i uvredu!edit: sta mi bi da se svadjam Edited by maheem
Link to comment

book fight!ajde lepo.razmenite adrese i poshaljite knjigu sa posvetom jedan drugomm, a povod nek bude recimo neki verski praznik.

Edited by nisam ja
Link to comment
sta, treba da guglamo nesto na osnovu sarenila korica il postera? nekako ne pije vodu.inace, izrazavanje ti je ispod svakog nivoa.
imas lepo ime :*
Link to comment

jonathan littell, die wohlgesinnten (ne znam kako je u originalu, francuski ako se ne varam, a ne bih da guglam). slucajno cuo provokativno pozitivnu kritiku (preporuku) pa se zainteresovao. tek sam poceo, lako se cita, sto je dobro imajuci u vidu da ima oko 1400 stranica. ne znam da li ste je vec pominjali, ali za one kojima je nepoznata: ss oficir pise u prvom licu (dakle, iz perspektive dzelata) o sebi i svojim delima u ratu.

Link to comment
UGREI.jpgZbirka pripovedaka koje su reference na druge pripovetke ili knjige, Alisu u zemlji čuda, Krojcerovu sonatu, Gogoljev "Nos" ( odlomak ).Što bi Dubravka Ugrešić rekla : Alisa se vraća u Ozalj ili Posudi mi svog lika.DU.jpg
Link to comment
Robert Maklijam VIlson Ulica EurekaBelfast prosle decenije
Joj, jest se meni svidela ta knjiga. Mogao bih negde potražiti i BBC adaptaciju. Stiff Little Fingers su mi nekako ultimativni soundtrack.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...