Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

IGde da nađem Dobrog vojnika Švejka (papir, PDF, svejedno..)?Hvala
u knjizari? znam da je zrenjaninskonovosadska naklada agora skoro izdala svejka, ne mozes da omasis te ruzne korice :lol: ima u cepetrovoj knjizari u knezu. verovatno i u ostalim boljim knjizarama u gradu. Edited by darling
Link to comment
u knjizari? znam da je zrenjaninskonovosadska naklada agora skoro izdala svejka, ne mozes da omasis te ruzne korice :lol: ima u cepetrovoj knjizari u knezu. verovatno i u ostalim boljim knjizarama u gradu.
Вероватно код антиквара има и оног киоск издања ”Новости” од пре коју годину, то је свакако Винаверов превод. Недавно сам се јако разочарао када сам видео да садашње издање Рушдијевих ”Сатанских стихова” више није онај маестрални превод Саше Петровића.
Link to comment
Izvinjavam se ali mi glupo da otvaram posebnu temu..Gde da nađem Dobrog vojnika Švejka (papir, PDF, svejedno..)?Hvala
imam ja 1 viska deretinog shvejka sa sve ilustracijama pa ti ga mogu prodati. cijena sitnica ofkors---------------on topik: zen & umetnost odrzavanja motocikala - odustao na prvih 100 strana Edited by Hustler
Link to comment

@hustlerrealno, knjiga je mogla da bude kraca, ali je svejedno ostavila jak utisak. transformacija likova od pocetka do kraja knjige jedna je od dramaticnijih kojoj sam "svedocio".voleo bih da jos neko kaze svoje misljenje o knjizi.

Edited by najgori
Link to comment
imam ja 1 viska deretinog shvejka sa sve ilustracijama pa ti ga mogu prodati. cijena sitnica ofkors Hvala svima, javljam ti se na PM
Edited by salkodinamitas
Link to comment
Dobri Staljin ti se ne svidja???
triput sam uzimala da citam bas tu, procitavala 50ak strana i ostavljala... prosledila sam je dalje, da je voli neko drugi. procitala dva romancica muharem bazdulj koncert prica o koncertu u2 u sarajevu. rani rad, vidi se da je mladi bazdulj. posle je napredovao. on je meni kao neki andric za 21. vek. pa ko zeli da cita kako je andric bio na koncertu u2, eto ima u ovoj knjizi. edo popovic decko, dama, kreten, drot nisam znala da postoji ovaj pisac, ni ko je, ni sta je. dopala mi saka njegova knjizica. uzbudljivi triler sto se procita za sat vremena. dok sam procitala, vec me prozvala med. sestra da je doso red na mene da obavim to sto imam.
Link to comment

e, a jel ti mislis da nekog stvarno (moze da) zanima koju ti knjigu citas? ako nisi primetio, ljudi ostave i po koji komentar na citano, al ti jok. makar da si, po obicaju, proizveo 2-3 nerazumljive recenice, al ni to. bole tebe.

Link to comment
e, a jel ti mislis da nekog stvarno (moze da) zanima koju ti knjigu citas? ako nisi primetio, ljudi ostave i po koji komentar na citano, al ti jok. makar da si, po obicaju, proizveo 2-3 nerazumljive recenice, al ni to. bole tebe.
perdonamente jedem supu! sta se uzrujavas, nisam je ni procitao
Link to comment

nije poenta u mom uzrujavanju, vec u kacenju korica knjige u post (moze i filmski poster na "poslednjem filmu koji se gledali", nebitno), a bez komentara. zasto to radite? koja je svrha i sta vas na to nagoni?

Edited by Miralem
Link to comment

lepe su korice. ja ionako tako biram knjigu.jedna sa tvrdim koricama mi sluzi za to da se kava ne prevrne na krevetu.dobra je.ja na klonji citamc15852.jpguvek pomogne.

kinuo sam u shaku i sad jednorucno tagujem

Edited by nisam ja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...