Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

koliko novaca?

 

HP sa d u imenu, za dupleks, mislim da ima 201d za oko 25k

hrvatski ms industrial radi kineske tonere legalno, u ggt ima da se kupe, izađe oko 1500rsd, za 1500 strana, to je skroz korektno. A verujem da ima i povoljnije...

Link to comment

mislim da ima neki batericentar na nbg koji valja kineske razne, koliko para toliko muzike ali generalno rade, nisu više baš toliki krš...ili na ibeju

http://www.batterycentar.rs

pošalji im upit, upiši sa baterije model no i sa laptopa tačan model

Link to comment

koliko novaca?

 

HP sa d u imenu, za dupleks, mislim da ima 201d za oko 25k

hrvatski ms industrial radi kineske tonere legalno, u ggt ima da se kupe, izađe oko 1500rsd, za 1500 strana, to je skroz korektno. A verujem da ima i povoljnije...

Pa recimo da je taj okvir ok. Vidio sam neke HP varijante za oko 100E, ali nemaju dvostranu štampu a ja sam spreman da izdvojim malo više za nešto što će biti malo opterećenije.

Link to comment

mislim da ima neki batericentar na nbg koji valja kineske razne, koliko para toliko muzike ali generalno rade, nisu više baš toliki krš...ili na ibeju

http://www.batterycentar.rs

pošalji im upit, upiši sa baterije model no i sa laptopa tačan model

fala, zivbijo!

Link to comment

@džejms:

druge su to mašine, 401d je još robusniji, ali tebi ne treba jače od 200... za toner mesečno...računaj, ipak, da ćeš menjati gumicu za pikap za oko godinu dana tim tempom, to mu dodje sa rukama kod derikoža oko 3500d, a ostalo je ipak i malo sreće...

 

@toni: nemanašta care

Edited by Vapad
Link to comment

el ima kodnas nedje da se pazari korektna bakterija za matori dell inspirion 1525?

Ne bi trebalo da te izadje vise od 20 baka za no name bateriju i 30-tak za original. (Ili koliko je to vec u eu.) Ako traze vise, idi na ebay.

Link to comment

Treba mi savjet - neki dobar laserski štampač, pola office pola kućna varijanta, da je izdržljiv a ne mora da bude fensi ni da ima neke fensi karakteristike. Dvostrana štampa bi bila poželjna. Znači oko koju hiljadu listova mjesečno. Zahvalan za svaku preporuku.

 

Lexmark MS310dn

 

Ima mrežu, ima da biraš kakav tip dvostrane štampe želiš, brz je, pouzdan, uz originalne tonere kažu da može da izvuče 300.000 stranica.

Link to comment

Ajde i ja da pitam za štampač: 

 

Laser colour All in One (print, scan, copy)

  • mala kancelarija, npr 100-300 strana dnevno 
  • automatska dvostruka štampa
  • Wireless
  • ima da se kupi u Beogradu
  • pouzdan
Edited by deeps
Link to comment

Sad me Muhika baci u zbun - slične su karakteristike ovog Lexmarka i HP-ovog modela m401 (1200x1200, 33ppm, slična izdržljivost, dvostrana štampa) a opet HP duplo skuplji. Šta propuštam, koju bitnu informaciju?

Link to comment

glede kolor lasera - ne bih znao kolega,  mi imamo HP 6030 i prezadovoljni smo :lolol:

 

@james> eh..ko zna, brend nosi nešto, meanika drugo, dostupnost tonera i to da li mora original ili ne (i ima li čip) treće.

To je sve misterija, ja sa leksijem E120 i 242 nikad problem ali sa 250 i 260 muke žive, kod hp isto sa starim i jeftinijim nije bilo problema ali se namučih sa 3015 koji su izgleda svi imali sistemsku grešku.., ne znam šta da ti rečem da ti dilemu razrešim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...