Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Ima li neko iskustva sa nekim korektnim i pouzdanim servisom, sa pristojnim cenama?

Hteo bih da odnesem racunar negde da mi odrade kompletno ciscenje i podmazivanje, reparaciju operativnog sistema, instaliranje antivirusa itd, ali nemam pojma gde  :)

Edited by FPLS
Link to comment

Vreme je da nabavim monitor koji će mi izigravati TV uz sokoćalo za prijem DVB-T2, dakle nešto sa HD rezolucijom, dijagonale do 24 cola i ima HDMI ulaz. Ako ima i nešto sa malo manjom dijagonalom, recimo 22 cola, još bolje, prostor za smeštaj je prilično knap. Neki predlog hardveraških znalaca? 

Link to comment

Vreme je da nabavim monitor koji će mi izigravati TV uz sokoćalo za prijem DVB-T2, dakle nešto sa HD rezolucijom, dijagonale do 24 cola i ima HDMI ulaz. Ako ima i nešto sa malo manjom dijagonalom, recimo 22 cola, još bolje, prostor za smeštaj je prilično knap. Neki predlog hardveraških znalaca? 

 Šta će ti HDMI ako nemaš zvučnike na monitoru? Inače, moje preporuke idu za Dell. Ja duže vreme koristim U2412M u zdravlju i veselju. Ima i novijih, ali ako nađeš i ovaj, nećeš se razočarati.

 

http://www.anandtech.com/show/5550/dell-u2412m-16-10-ips-without-breaking-the-bank

 

Inače, kome treba i ima para, novi Dell Ultrasharp nudi 5K rezoluciju na dijagonali od 27 inča, 5120*2880. 

http://www.anandtech.com/show/8496/dell-previews-27inch-5k-ultrasharp-monitor-5120x2880

Link to comment

Tehnomanija ima dobar filter za pretragu i u njihovoj ponudi nema manjih od 32 sa t2. Ne znam koliko su zasebno ti risiveri al verovatno ne vise od par hiljada.

Link to comment

Tehnomanija ima dobar filter za pretragu i u njihovoj ponudi nema manjih od 32 sa t2. Ne znam koliko su zasebno ti risiveri al verovatno ne vise od par hiljada.

Mislim da je bolje zaseban tjuner za T2 ali to je lična stvar.Znaće renne verovatno.

: prozivka :

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...