Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Me likey!

 

keewifi.jpg

 

http://www.keewifi.com/

 

Treba mi novi router, al' mi daleko da čekam jul, inače bih šutnuo start

 

 

We built Keewifi with the latest wireless technology in mind. Equipped with 802.11ac, it supports simultaneous dual-band transmissions (2.4 GHz and 5.0 GHz) with WiFi speeds up to 867Mbps. Keewifi also features Beamforming technology which targets your WiFi devices and boosts signal strength in that direction. Instead of sending an equal signal in all directions, Beamforming enables Keewifi to broadcast a more direct, concentrated signal to your devices, which allows for lower interference and much better coverage.

Link to comment

A i grafička kartica ima neku memoriju? Ja se ne razumem ič.

 

Da, prostudirala sam dalje, taj model ima DDR3.

 

Tako je, ima. Doduše, ako nisi zadrti gejmer sve te informacije o grafici će ti malo značiti. :)

Link to comment

Ima 2 veličine drajva i kod HDD (7mm i 9.5mm). SSD je uvek 7mm (EDIT. u stvari, postoje i 9.5mm - proverio), i uvek staje (problem bi bio da je obrnuto, da je drajv 9.5mm a imaš mesta za 7mm). Ponekad se doda 2.5mm debeli dodatak u vidu nalepnice, da HDD/SDD ne bi skakutao gore dole (mada to u mnogim konstrukcijama ionako nije moguće, jer se ušrafljuje).

 

Znači, ne mora da se naglašava to što pitaš (EDIT 2. Dakle ne treba uzeti debeli tj. 9.5mm SSD posebno ako je laptop ultrabook).

 

za lenovo imaju "sine" koje se kupuju za neke smesne pare

pa ssd prvo ide u njih, pa onda u komp

 

ko sto neko vec rece: najbolje je da se vidi na yt.u kako se rastavlja komp i dolazi do harda. onda vidi kolki je, a mozda ima cak i yt koji prikazuje zamenu diska za ssd

Link to comment

za lenovo imaju "sine" koje se kupuju za neke smesne pare

pa ssd prvo ide u njih, pa onda u komp

 

ko sto neko vec rece: najbolje je da se vidi na yt.u kako se rastavlja komp i dolazi do harda. onda vidi kolki je, a mozda ima cak i yt koji prikazuje zamenu diska za ssd

Slabo mi ide sa YT.....No nema veze....

Link to comment

Ako ne koristis dvd postoji i opcija da umesto njega ubacis ssd.

 

 

Slabo mi ide sa YT.....No nema veze....

 
Koji lap? Ima 99.99% na yt a instalacija ide od laganice do velike zajebancije.
Edited by katamaran
Link to comment

 

 
Koji lap? Ima 99.99% na yt a instalacija ide od laganice do velike zajebancije.

 

 Ovaj ni nema opticki uredjaj.Vidis to je zanimljivo....

Laptop je:

Acer PB ENTE69CX.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ljudi preporuka za neki mono laserski multifunkcionalni uredjaj?

Treba mi za kancelariju a budzet jako ogranicem. Uslov je da mogu da mu se dopunjavaju ketridzi a ne da se bahatim sa novim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...