Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Znači nije previše komplikovano da se to zameni na laptopu?Ili da ga nosim negde da to urade?Koliko bi mi para uzeli?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

 Mozda nisam ni previse iskusan s tim stvarima, retko kacim neke egzotike na njega, mada konkretno je projektor jedan od tih sto sam vise puta samo utakao, nakon cega me OS pita "oces da dupliras sliku il' da je razvuces preko ova dva monitora".

 

WOOOOW! To te pitao? Sam od sebe? Nemoj da pričaš... Kako je samo superioran taj operativni sistem.

 

Nastaviš li ovako, moraćemo da otvaramo i Računare za decu. :(

 

 

Vecina nevolja sa laptopima (i kompjuterima uopste) su ionako PEBKAC.  Tako da cela prica nema previse veze.

 

+1024

Edited by JozoMujica
Link to comment

Znači nije previše komplikovano da se to zameni na laptopu?Ili da ga nosim negde da to urade?Koliko bi mi para uzeli?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Sam uradis, jednostavno je, samo stavis na isto mesto.

Link to comment

WOOOOW! To te pitao? Sam od sebe? Nemoj da pričaš... Kako je samo superioran taj operativni sistem.

 

Nastaviš li ovako, moraćemo da otvaramo i Računare za decu. :(

 

 

Vec ih imate. 

Link to comment

Ne možeš taj, ide za screen do 15". Ralence, Tumi ranac za muškarca je isto što su klasične Louboutin stiletos za ženu. Tako da znaš kako ćeš da pacifikuješ ženu. :D

Link to comment

Tumi ranac za muškarca je isto što su klasične Louboutin stiletos za ženu.

 

dosta vise sa seksizmom na ovoj temi! pravda za.. one koje to vole! ;)

 

@radisa: a neki dobar sleeve? i onda biras ranac ne da bude kompjuteraski, nego da ti se svidi

Link to comment

Taman pomislim kako je glupo savetovati ljudima da uzmu komp za koji i sam mislim da je preskup, ali onda se pojavi MD i krene da lozi kako je neophodan ranac od 500 evra :D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...