Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Kako se 3.0 usb ponaša sa 2.0 ulazom na računaru (pretpostavljam da su na računarima 2.0 ulazi, mada sam možda i lupila)? Da li je brži od 2.0 usb-a u istoj situaciji?

Edited by kiki
Link to comment
  • 2 weeks later...

Imajuci u vidu da mi je prethodni racunar slavno krepucnuo, a, ako cemo za pravo, posteno je i odsluzio svoje, doslo je vreme da se kupuje nesto novo. u principu potreban mi je nekakav best buy desktop, periferije imam, hard disk od 1TB je ziv. Pare nisu problem ali ne bih nesto ni da se razbacujem sa stvarima koje i nisu potrebne. najzahtevnije ce naravno biti igrice ali ni tu ne divljam nesto. recimo 8 GB RAMa i neka graficka kartica da mogu da igram fallout 4.

Link to comment

Pred polazak u CG (20h pre) mi se nešto zdrpi hard disk i ja sam ga odnela na popravku i morali su da mi reinstaliraju sve, pa pošto je sve tako bilo u brzini, nisam imala kod sebe onu ambalažu od windowsa da mi ukucaju ključ za licencu. Onda mi je ovaj momak iz servisa instalirao nešto što traje mesec dana, neku free trial verziju koja mi sada traži ključ. I ja sam prevrnula kuću i kancelariju, nema tih ambalaža nigde. Ne samo od ovog za laptop, nego i od windowsa za desktop kod kuće. Probala sa MS da vidim da me nađu preko live edu akaunta, ali je problem što sam ja te windowse kupila u Gigatronu, pa oni nemaju to registrovano. I sad ja lepo moram da kupim novi. I pošto se smradovi iz Gigatrona nisu potrudili da mi pomognu (a ja imam onu njihovu gigatron loyalty karticu i sve kupovine su mi registrovane), tj. ni da me saslušaju, ima da kupim od MS direktno. Aukurac. Ja sam stvarno glupak.

Link to comment

U boji, laser, ink?

Pa cenim da su u boji skuplji za povremeno štampanje.Ne pratim kakva je situacija sa ink štampačima isplati li se platiti razliku?

Laser, crno-beli...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...