Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

sve pare ćeš ostaviti u sportdirectu

:lolol:

 

Nisam sebi dugo ništa naručila. U stvari, sebi sam preko SD kupila samo dva para japanki. Sve sam drugima kupovala. Prvo bebici, pa onda ovim silnim muškarcima o kojima moram da brinem ukomponovala majice i kupaće šorceve i japanke, mami patike i još neke stvarčice, a sada onom bratu od ujaka što je pripremljen za nuklearnu zimu naručujem komarnik za kampovanje. I onda sam kliknula da vidim šta ima na clearance i naišla na ovu torbicu. 

 

Radiša, ovo je kada ideš na put, pa prelaziš sa gejta na gejt da ne nosiš stvari na leđima.

Link to comment

 

Radiša, ovo je kada ideš na put, pa prelaziš sa gejta na gejt da ne nosiš stvari na leđima.

Da, znam, deluje stvarno OK, možda ga i uzmem... Za te pare je stvarno smešno...

Link to comment

Ne mogu da se setim na kojoj temi sam neuspešno nagovarala Radišu da kupi Tumi ranac, ali evo sad sam naletela na dobar dil. Nije Tumi, jebiga, ali mislim da je ovo baš baš dobra cena za ovo torbiče. http://rs.sportsdirect.com/wenger-17in-trolley-case-709155?colcode=70915503 

 

Ovo je kofer, a ne ranac.

 

Dobro je da ga nisi nagovarala da kupi moped, sad bi mu ponudila autobus.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Na onaj ranac sam referisala isključivo po osnovu toga što ne znam koje bi bilo pravo mesto da okačim link, a ne zato što mu nudim supstitut.

Link to comment

Na onaj ranac sam referisala isključivo po osnovu toga što ne znam koje bi bilo pravo mesto da okačim link, a ne zato što mu nudim supstitut.

 

+1

Link to comment

Je l ima neko iskustva sa mini PC racunarima? Treba mi nesto minijaturno na cemu ce se vrteti Win, u sustini 90% vremena bih ga koristio za filmove i muziku, ali onih 10% mi treba za nesto ozbiljniji rad (Photoshop, eBank i sl.).

 

U sustini neki Mini Mac bi mi bio taman, ali zbog ovih 10% mi ne radi posao. Drugar me nagovara da uzmem mini ITX kuciste i sam da pakujem komponente.

Link to comment

Imaš lenovo mini mašinu... Zaboravio sam oznaku, win 8.1, bez mogućnosti upgradea...Oko 110e...

 

Imam ja, radi kao zmaj... Kodi se vrti bez problema u full hd...

Link to comment

Gracias, čekiraću ga :)

Ne mogu Android box iz istog razloga iz kojeg ne mogu Mac Mini.

Imaš i jače assusove varijante, ali one su kutijaste, a ne kao stick... ALi i koštaju dosta...

 

Nisam pročitao ovaj deo za PS... Nisma siguran kako bi na ovome PS radio, ali verovatno bi, uz malo muke...

 

Pogledaj i ovo:

 

http://gigatronshop.com/brandname_racunari?prikaz=grid-view&limit=16&poredak=rastuci&strana=2

 

pa gledaj posle gde ima jeftinije, ako nađeš nešto... Mislim, nisi rekao do koje cene bi išao...

Link to comment

Koliko mini? Ja imam Shuttle case na poslu, doduse veci je od Mac Minia. Naravno, morao bi sam da ubudzis sve unutra. Za Mac Mini pare (+-) mozes da nadjes i onaj Intelov Skull Canyon.

 

BTW zasto mislis da ti Mac Mini ne radi posao? Zar nema vise quad core verzija?

Edited by Venom
Link to comment

Shuttle case bi mi odgovarao (ako je to ovo sto vidim po pretrazi), taj neki fazon trazim. Drugar me nagovara na ovu varijantu, cak bih se i iscimao i budzio sam unutra sta treba, nego me zeza samo to sto je sve ovo nepristupacno za Srbiju, morao bih da se otelim dok nabavim kuciste, a onda verovatno i neke od komponenata.

 

Skull Canyon isto ne znam kako bih nabavio :/

 

Mac Mini mi ne radi posao jer moram da imam Windows na masini zbog nekih softvera koji teraju samo pod Winom. Razmisljao sam i o virtualizaciji, ali bih radije cist Win.

 

Gledao sam te Gigatronove, ima ovih par Asusovih, ali Asus ne volim previse zbog loseg iskustva sa laptopovima. Sto se tice cene, ni sam nisam skroz prevagnuo, hteo bih da vidim za koliko mogu da prodjem pa da uporedim to sa kupovinom obicnog kompa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...