Jump to content
IGNORED

Леба и на леба


расејан

Најволијем  

88 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

21 hours ago, *edited by mod said:

Ne znam biznis plan ali na bulevaru se otvorila ispostava Pekarske Radionice koja radi od 17:30 do 20:30Meni koji doručak obično preskačem je ovo praktično idealno jer tad peku svež hleb. Ne znam koliko im se isplati ali nadam se da će da potraje.

 

Nevezano za to Pekarska Radionica >>> Šarlo.

 

 

U vrh, idem sutra obavezno.

Link to comment

Nakon što se juce oko 20:30 pred zatvaranje stvorio red, od danas su pomerili pa rade od 17h do 21h

 

Za razliku od ispostave na Kaleniću gde im dovoze, ovde zapravo peku na lokaciji.

Link to comment

Sjajan hleb. Uzeh čisto beli, bez ikakvih dodataka, maslina itd, a pošto su mi oči gladne, kupio sam i baget i sad je jasno da će za vikend biti popare.

 

Zbogom, Maxi durume.

  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Teško da je Hedonov hleb bolji od Šarla. 

 

Ali obe trenutno šije panja iz pekare Mi u Molerovoj.

Link to comment

Doneo sa sobom is Poljske 3,4 vekne kiselog hleba,kao sto je moja baba pravila pre u selu.Kriska sira od dlana ,kompaktan ,kiselkast.Uz kajmak i sir.

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

Teško da je Hedonov hleb bolji od Šarla. 

 

Ali obe trenutno šije panja iz pekare Mi u Molerovoj.

Pusti Šarla, nemoj slepo esnaf da braniš. ima kod pekarskog zanata i nešto genetsko-geografski :sleep:

 

Šalu na stranu, moguće je da Vlada bolji hleb čuva za svoj lokal a da lošije šalje u Arome ili se prosto izgubi dosta u tom putu. Tako da je Šarlo Via Aroma ipak lošiji od večernjeg svežeg hedona.

 

Za Mi sam čuo na instagramu, hvalili ih jako ali da budem iskren nisam nekako mogao u glavi da probijem barijeru da naručujem hleb putem neta i da sad kao čekam kući da dođe. Nekako mi bilo glupo. No sad kad imaju lokal, planiram i njih da probam.

Link to comment

mogu to lako da proverim ali sumnjam da šarlo ima takvu logistiku u proizvodnji da čekira koji je hleb bolji pa gori šalje u aromu. mislim da je stvar samo u tome kada je pečen taj hleb i koliko je svež. prosto ako porediš bilo čiji hleb iz arome ili bilo kog drugog distributera sa onim sa mesta gde se peče, nešto si pogrešio - ako želiš da ti zaključak bude validan.

 

šarlov hleb iz šarla u katanićevoj, radionica hleb iz radnje na kaleniću, ostala 3 dobra hleba iz njihovih lokala /mi, pretop, krokant/. mislim da trenutno, barem dok traje polet ovih novih na tržištu, ni radionica ni šarlo nisu na vrhu ali da su razlike prilično male.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...