Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

tuzno..pravi nadrealisti su imali vrednost, a ovo je pravljeno jer im je zafalilo para ili sta god.. ocajno izgleda
Pa kako Jankoviću (Karajliću) da zafali para kada sa Kustom ide na svetske turneje? Jedino ako sviraju tek toliko da pokriju troškove ili možda Nemanja uzima sve za sebe i svoj jebeni drvengrad ... Edited by stoka
Link to comment

ja bih ih tuzio zbog onoliko nepotrebno gadnih psovki. "picko jedna obrezana"?!scenario, gluma i rezija ocajni.nemam reci. sramno. ne pamtim da sam se ikada ovako neprijatno osecao.piskarali smo o ovome na hate topiku veceras...Послато са GT-S5830 користећи Тапаток 2

Link to comment
Pa kako Jankoviću (Karajliću) da zafali para kada sa Kustom ide na svetske turneje? Jedino ako sviraju tek toliko da pokriju troškove ili možda Nemanja uzima sve za sebe i svoj jebeni drvengrad ...
mozda.. otkud znam.. tako mi izgleda, kao da je to bio jedini motivfuj mi je.. to sto je vulgarno ne znaci da je smesno.. ni blizu onim nadrealistima
Link to comment
mozda.. otkud znam.. tako mi izgleda, kao da je to bio jedini motivfuj mi je.. to sto je vulgarno ne znaci da je smesno.. ni blizu onim nadrealistima
Inače "oni" nadrealisti su vrlo retko posezali za vulgarnostima. Bilo je mnogih drugih provokacija, ali "kursadžijskog" humore ne, kao što ga nema ni kod Pajtona.
Pa ovo je Crni Gruja :puke: Edited by Syme
Link to comment

Najbolji humor, bar za mene, je igranje sa stereotipima na koje nisam obracao paznju ili ih nisam ni video kao stereotipe.

Edited by bergasa19
Link to comment
Najbolji humor, bar za mene, je igranje sa stereotipima na koje nisam obracao paznju ili ih nisam ni video kao stereotipe.
Da, da, upravo to. Za razliku od ovog sad, gde se barata najizlizanijim stereotipima.Edit: Gledam ovo dalje. Pa ovo je beyond moronic. I uz to užasno zastarelo - Marko Kraljević u Hagu, haha! Moronski, moronski. Edited by Syme
Link to comment

A politički je - užas blagi. Pa jebem im sve bezobrazno, jeste, Karadžić i Mladić su zapravo Kraljević Marko, kojeg su nepravedno osudili za silovanje. Mrš, barabe!Inače, svaki osnovac zna da Kraljević Marko jeste ubio Musu Kesedžiju na kvarno (nož'ma iz potaje), i da bi trebalo da odgovara pred viteškim sudom za kršenje pravila ratovanja -_-A i ova moronska muzika u pozadini (nadrealisti nikad nisu imali muziku ili vrlo retko).

Edited by Syme
Link to comment
A i ova moronska muzika u pozadini (nadrealisti nikad nisu imali muziku ili vrlo retko).
Kako nisu imali, kada su oni umesto reklama pustali Nazifa Gljivu, Serifa Konjovica, Halida Beslica etc.
Link to comment

Kladim se da Kojo i ekipa, da im daš taj video iz Sjenice i kažeš "napravite nešto ovako" ne bi uspeli, ni deset godina da rade. To sa palačinkom je pravi, suštinski humor (izazvan doduše nenamerno) totalno nedostupan ovoj domaćoj zvezdanoj ekipi koja se kerebeči iz sranja u sranje već godinama.

Link to comment
Kako nisu imali, kada su oni umesto reklama pustali Nazifa Gljivu, Serifa Konjovica, Halida Beslica etc.
Mislim, nisu imali tu kretensku background music.
meni je najjaca nova epizoda novih nadrealista ono iz dzamije u sjenici sa palacinkom na kojoj se javio a l l a h , jedino sto nije njihova produkcija nego dzamijina
:lolol:Život piše drame epizode nadrealista.
Link to comment

epizoda u sustini nije toliko ni losa, definitivno ne toliko koliko serete po njoj..... osmehnuo sam se par puta, a jednom cak i nasmejao (na prve tri sekunde Trivalickine pojave u sudnici s odlicno skinutim glasom hrvatske haske 'prevodilice', mada su onda i s tim glasom poceli da gnjave do kraja skeca).problem sa ovim forama je sto sam ih vec 100000 puta cuo i video na milion nacina. sve ovo je vec apsolvirano u nadrealistima iz osamdesetih i s pocetka devedesetih. 90% stvari su bukvalno preslikali uz mali kozmeticki update za 2012.takodje, pustaju (ili mozda bas svesno teraju) Koju i Cviju da recikliraju svoje stare uloge - Koja Limuna iz Parade i Crnog Gruju, a Cvija Mileta protivu tranzicije.... potpuno bezveze. ako su vec hteli etablirane i poznate glumce morali su da ih teraju upravo sto dalje moguce od kanalisanja i reciklaze njihovih ranijih opstepoznatih uloga.e sad, postoji ovde i sira prica... skec-humor je forma za konzumente do jedno 25 godina kojima se se 90% stvari u zivotu dogadja po prvi put...... da se ne lazemo, kad imas odredjen broj godina u dupetu, skec-humor, ma kakav da je, tesko da moze da ti izmami puno vise od par osmeha. ma koliko mi stari nadrealisti bili urnebesni '80ih, cisto sumnjam da je neko ko tada nije bio u prvoj mladosti imao istovetnu reakciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...