Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Nista cudno. U Dodji na veceru pobednik dobija neku kintu i placene namirnice, u porodicnim tajnama honorar za "glumu" a u Domacine ozeni se mozda da se uda za imucnog domacina.

Link to comment
Veljo, nisam pratio radnju - je l' i ovo prenemaganje po selima fejkirano?
Realiti , ako misliš na to, oženi me je naravno cirkus.Mada dvoje su se tako smuvali ;-) Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Au, poznat sam kao čovek koji veruje da čovek može da se promeni i tolerišem dosta toga, ali ipak ne mogu da ukapiram ovog Emira Hadžihafizbegovića. On se maltene smatra srpskim glumcem jer uglavnom snima ovde, dobija srpske nagrade, kod malog debelog Ivanovića recituje sastave Zvezde iz Barija i iz 1971. godine ... A do pre samo par godina, čak i da stavim na stranu njegov fajt sa Emirom Nemanjićem (koji čak u neku ruku i odobravam), pričao je da u Bosnu svo subkulturno zlo stiže sa istoka, odnosno iz Srbije ...Da se razumemo, ono što mi najviše smeta kod njega je što se ranije toliko trudio da pokaže da nema ama baš nikakve veze sa Srbijom, a sada se toliko trudi da pokaže da mu je toliko super u gorepomenutoj. Da mu je Ivanović u emisiji opsovao nanu naninu, on bi se verovatno nasmejao i aplaudirao ...http://www.youtube.com/watch?v=E4svYl56mbw

Edited by stoka
Link to comment

Rijetko oportuno i proračunato stvorenje, baš me zanima kako li su mu njegovi pajtosi iz Patriotske Lige "prokomentirali" posljednje angažmane na području "gdje se gospođe sunčaju na Adi Ciganliji"

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledao sam poslednjih petnaest minuta. Nešto malo pre reklama i ono posle. Sve što bih rekao, bio bi kompliment prema viđenome. Transferu neprijatnosti, vrati se, sve ti je oprošteno!Baš mučno. I tužno. O "suptilnim" političkim porukama ne vredi ni počinjati.

Link to comment

Ovo je neka grozomorna mešavina "Složne braće" (serije emitovane devedesetih) i "Mileta tranzicije" ... Iskren da budem, više mi se svideo pokušaj obnavljanja "Nadrealista" koji je napravio njihov sarajevski ogranak ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...